Форум за новини и съобщения

ООАПСС: дата за поправителен изпит; теми за дипл. работа

ООАПСС: дата за поправителен изпит; теми за дипл. работа

by Боян Бончев -
Number of replies: 0

Здравейте, колеги,

Тези, които са получили подобно писмо от курсовете ми по СШП и ПКВИ, моля да игнорират този е-мейл.

На поправителен изпит ще може да се явите на 19.08, понеделник, от 09.00 до 12.00 часа, в бл.2, зала 306.

Освен това искам да предложа на тези, които се интересуват от тема за разработване на дипломна работа при мен, ми пишат по е-мейла (до <bbontchev@fmi.uni-sofia.bg>). Предлагам ръководство на дипломни работи в областта на:

1. Автоматично генериране на видео игри за обучение по декларативно описание на игрите.

2. Персонализация на учебното съдържание във видео игри за обучение според стила на играене и учене на играча.

3. Динамична адаптация на трудността на видео игри за обучение според емоциите и възбудата на играча.

4. Разработване на 3Д модели за видео игри за обучение.

5. Система за управление и споделяне на учебно и игрово съдържание за видео игри за обучение.

6. Интелигентни услуги и софтуерни инструменти за дизайн на персонализирани и адаптивни видео игри за обучение.

7. Разработка на 3Д виртуални играчи във видео игри за обучение.

8. Разработка на интелигентни агенти за генериране на въпроси и отговори към учебен материал.

9. Разработка на интелигентни агенти за автоматично отговаряне на въпроси, зададени от играча.

10. Уеб-базирана система за анализ на резултатите на играчи на видео игри за обучение.

11. Виртуални читалища - виртуални онлайн 3Д пространства за четене на книги и комуникация между читателите, с интериор на възрожденски читалища.

12. Използване на софтуерните шаблони за проектиране.

Повече информация за теми от 1 до 10 може да намерите на http://apogee.online/


Поздрави,

Боян