Обявления

Някой организационни детайли

Някой организационни детайли

by Николай Цонев -
Number of replies: 0

Здравейте колеги, 

помислих малко за ситуацията с контролните. За всички дати, които предложих имаше поне по 2ма човека, които не могат. Тъй като правенето на задачи отнема доста време, а вероятно ще има и хора, които няма да могат да дойдат и на някой от следващите контролни, реших да не правя всеки път по 2, а в края на семестъра да направя още едно 4то контролно, на което ще може да се явят хората, които не са могли да присъстват на някой от първите 3.

За да не се злоупотреби с това обаче ще искам всеки който не може да присъства да говори с мен на упражнение или да ми напише един имейл поне няколко дни преди контролното защо не може да присъства. 

Относно 1вото контролно си мисля за 9ти ноември (събота) от 10 часа. В понеделник ще проверя за зала, ще коментираме на упражнението и ще пусна обявление окончателно. 

Препоръчвам ви да прегледате задачите от контролни от минали години за да се ориентирате в сложноста, да се опитате да ги решите и ако имате някакви въпроси по тях (или по каквото и да било друго по материала) да ги зададете в понеделник.  

Днес или утре ще пусна първото домашно. То ще бъде 1 задача с поне 1 седмица срок за решаване. За него също ще пусна официално обявление. 

Също така, по желание на някой от вас ще кача решения в мудъл за някой от задачите които съм давал да се решават на упражненията. 

Поздрави,
Николай Цонев.