Обявления

Извънредна лекция на 10.12

Извънредна лекция на 10.12

by Калин Николов -
Number of replies: 8

Здравейте, колеги,

 

Както обсъдихме днес на лекции, поради натрупването на неучебни понеделници, ще направим лекция по СДП на 10.12 (вторник) от 9:15 в зала А 207 на Физически факултет.

 

Поздрави

In reply to Калин Николов

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Габриела Иванова -
Здравейте,

Някои имат упражнения сутринта и всички имаме лекция по ФП от 11:00 до 14:00. Ако може след 14:00 да бъде. Или ако не можете, да е в сряда сутринта. Мисля, че всички са свободни тогава.

Поздрави
In reply to Габриела Иванова

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Калин Николов -

Здравейте, на лекции никой не спомена за проблем за вторник сутрин.

 

Нека да го направим в такъв случай от 14 часа във вторник. Ако никой не възрази до довечера, ще запазя зала.

 

Поздрави

In reply to Калин Николов

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Лъчезар Любомиров -
Здравейте,
лекциите ни по ООП със C# започват точно от 14:00 и се сещам за поне 5 човека от нашата група, които сме записали този курс и няма как да присъстваме и на двете лекции. Дали няма някакъв компромисен вариант (например в сряда сутринта)?
In reply to Лъчезар Любомиров

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Калин Николов -
Колеги,
Моля ви разберете се помежду си кога искате да направим лекцията. Както казах, аз не мога в сряда, понеже имам друга лекция. Другите дни също са ми много натоварени, но съм готов да направя каквото трябва, за да си разместя програмата.
Очаквам да ми дадете някакво консенсусно мнение. Честно казано ми стана малко неудобно от администрацията, понеже вече два пъти правят невъзможното да ми намерят свободна аудитория в изключително натоварения график на залите, и сега ще трябва за втори път да се откажа. Както и да е, нека третия път поне да е окончателно.
Поздрави
In reply to Калин Николов

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Лъчезар Любомиров -
Нека да си бъде във вторник лекцията.
In reply to Лъчезар Любомиров

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Калин Николов -

А сутринта или от 2 часа?

In reply to Калин Николов

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Лъчезар Любомиров -
Съжалявам, малко двусмислено го написах. Нека си е от 14:00, както първоначално беше решено.
In reply to Лъчезар Любомиров

Re: Извънредна лекция на 10.12

by Калин Николов -

Страхотно!

 

Потвърждаваме вторник, 10.12, зала 210 ФХФ, от 14 до 17 часа.

 

Желая ви вълнуващ празник и бързо възстановяване от махморлука!

 

Поздрави