Обявления

ДАА практикум - Еднократна промяна на час на занятие

ДАА практикум - Еднократна промяна на час на занятие

от Димитър Сейков -
Number of replies: 2
Здравейте, колеги!
Утре (09.04) ще ми се наложи да не мога да съм на линия в редовния час на провеждане на упражнението (12:15), затова ще започнем в 14:00. Темата за утре е Откриване на цикли в графи и алгоритми за намиране на най-кратки пътища (част 1).
В тази връзка, тъй като част от колегите изпитваха проблеми с Discord, упражненията отсега нататък ще се провеждат в Google Hangouts.

Последвайте следния линк за присъединяване:

Поздрави,
Д. Сейков
In reply to Димитър Сейков

Re: ДАА практикум - Еднократна промяна на час на занятие

от Димитър Сейков -
Здравейте!
Ваши коелги ме уведомиха, че в момента се провежда извънредна лекция на доц. Марков.
В следствие на това, ще започнем упражнението в 15:00. Линка за присъединяване остава същия.

Поздрави,
Д. Сейков
In reply to Димитър Сейков

Re: ДАА практикум - Еднократна промяна на час на занятие

от Димитър Сейков -
Здравейте, колеги!

Ваши колеги ме уведомиха, че днес по време на упражнението имате подготовка за контролно по Изследване на Операциите.
Тъй като аз няма да имам възможност да водя упражнението по късно от редовния час на провеждане, предлагам да го оставим за утре (петък, 24.04).
Аз съм свободен през целия ден (до около 19 часа), но предлагам упражнението да е сутринта, например в 10:30 или 11:30. Все пак пишете тук или в Hangouts, за да можем да се синхронизираме и разберем.

Поздрави,
Д. Сейков