Обявления

Анкета за сесия 2

Анкета за сесия 2

от Минко Марков -
Number of replies: 5

Уважаеми колеги от специалност КН, 2 поток,

Ако ще се явите на изпит по ДАА на редовната сесия 2 (това е на 22 август от 14 ч в зала 272 на Ректората), попълнете анкетата в муудъл, която пуснах току-що.  Бих искал да знам точно колко студенти ще се явят.   Анкетата е отворена до 24 ч на 18 август.  След затварянето на анкетата ще проверя дали попълнилите я са в протоколите и дали не се явили вече на сесия 1.  Подчертавам, че сесия 2 не е поправителна сесия за сесия 1, а е нейна алтернатива.

На 19 август ще публикувам списък със студентите, които са попълнили анкетата и които могат да се явят на изпита на 22.08.  На 22.08 право да положат изпита ще имат само хората от този списък.

Ако нямате намерение да се явите на 22.08, няма смисъл да попълвате анкетата.

Това е САМО за студентите от втори поток.  Ако сте от първи поток КН, игнорирайте този имейл и ме извинете за спама.

Поздрави,

ММ


In reply to Минко Марков

Re: Анкета за сесия 2

от Минко Марков -
Излезли са протоколите по ДАА за сесия 2. За спец. КН протоколите са 1955 и 2016.
Нека тези, които възнамеряват да се явят, да се убедят, че са в някой протокол.
In reply to Минко Марков

Re: Анкета за сесия 2

от Минко Марков -
Уважаеми колеги от специалност КН, 2 поток,

След малко ще публикувам списъка с Ф№ на студентите от КН2, които са изявили желание да се явят на сесия 2.

Има студент/студентка, който/която не е в протокол. Ако това не се промени, той/тя няма да се яви на изпита на 22.08. За протоколите се обръщайте към отдел Студенти, а не към мен. Когато отдел Студенти ви включат в протокол, моля да ми пишете.

Скоро ще публикувам разпределението във времето на явяващите се.

Регламентът на сесия 2 е точно като на сесия 1!

Желая успех на всички,
ММ
In reply to Минко Марков

Re: Анкета за сесия 2

от Светлодар Димитров -

Добър ден.

Предвид качения файл с факултетни номера на студентите с право да се явят на сесия 2 забелязах оцъствието на моя номер 81741. Предвид молбата ви да се обърнем към отдел студенти, от там ме увериха, че фигурирам в протокол номер 1955. Следствие на реакцията от тяхна страна ви пиша и на вас сега, за да се уверя, че ще бъда допуснат до изпита от сесия 2.

Съжалявам за занимавката, ситуацията е нова за всички.

Благодаря и лек ден!

In reply to Светлодар Димитров

Re: Анкета за сесия 2

от Минко Марков -
"Светлодар Димитров" сред отговорилите на анкетата няма.  Да си отговорил навреме.