Обявления

списък за явяване на сесия 2

списък за явяване на сесия 2

by Минко Марков -
Number of replies: 0

Уважаеми колеги,

43 от вас са изявили желание да се явят на сесия 2.  След малко ще публикувам списъка с техните Ф№.


Трима от тях обаче са в протокол 1057, който е за сесия 1.  Протокол 1057 вече е попълнен, одобрен и предаден и аз не мога да пиша оценки в него.  Трябва да си издадете нови протоколи, иначе няма да се явите на изпита на 27.08.  Тези трима души са Имран Хоссаин, Елеонора Цекова и Илиян Илиев.  Моля, говорете с отдел Студенти, нека ви сложат в нов(и) протокол(и) за сесия 2, и ми пишете, когато това стане.

Колегата Кирил Маринов изобщо не е в протокол.  Кириле, същото нещо -- говори с отдел Студенти, нека ти издадат протокол и ми пиши, когато това стане.

И още нещо.  Желание да се яви на сесия 2 е изразил и Кирил Кирилов.  Обаче има двама души със собствено и фамилно име Кирил Кирилов в протокол 1961.  За съжаление, муудъл не ми предоставя нито Ф№ на студентите, отговорили на анкетата (а би трябвало, защото Ф№ е гарантирано уникален), нито бащиното име, така че не мога да разбера кой от двамата Кирил Кирилов ще се яви.  Моля този Кирил Кирилов, който ще се яви на сесия 2, да ми прати имейл с Ф№. 

Поздрави,

ММ