Обявления

пак за второто домашно по ДС -- върнах предаване в групи

пак за второто домашно по ДС -- върнах предаване в групи

от Минко Марков -
Number of replies: 0

Уважаеми колеги от КН2,

Въпреки това, което ви казах по време на лекцията---че няма да има предаване в групи---размислих и върнах предаването в групи.  От второ четене на имейла от админите на муудъл реших, че те не разбират какво ги питам и/или не си знаят добре системата, поради което коментарите им за груповото предаване на домашни задания са void.

Премахнах групата "поток 2".  Доколкото мога да видя, сега няма студент, който се намира в > 1 групи, следователно студентите от редовния курс **могат** да предават домашни без проблеми.  Ако забележите проблеми обаче, пишете ми веднага.  Може би админите са по-компетентни, отколкото ми се струва, и наистина по някаква дълбока причина предаване по административни групи е невъзможно.

Студентите, които не са в редовния курс, но са записани в муудъл курса, не могат да предават домашни така или иначе.

Още нещо.  Колкото и да е странно, според муудъл студентите от редовния курс са 103 (такава е сумата от бройките в групи 5,6,7,8), а според суси те са точно 100.  Изглежда, че трима студенти, които муудъл смята за студенти от редовния курс, не са такива според суси.

Тук аз нищо не мога да кажа.  Това са административни тънкости, които не разбирам.  Моля всеки от вас, който е от редовния курс и смята да предава домашни, да се увери, че е в списъка от суси.  И, ако има разминаване (тоест, муудъл казва едно, суси казва друго за неговия/нейния статус), да се обърне към отдел Студенти.  Обнових списъка с Ф№ на хората от редовния курс с най-най-последната версия според суси и го сложих отгоре в муудъл курса.

Поздрави,

ММ