Новинарски форум

Състезание на практикума

Състезание на практикума

by Орлин Тенчев -
Number of replies: 14
Диви и красиви,
Много празници станаха, все се точат почивни дни един след друг и малко време остава за сериозни неща. Но, трябва да намерим времето и за тях :)

Кажете кога предпочитате да направим първото състезание за практикума - като ви гледам програмата и доколкото си спомням програмата на залите, можем да си избираме между петък, събота и неделя. Кажете кой петък/събота/неделя сте свободни и надъхани да се състезавате?

Напомням, че трябва да направим две състезания за практикума и едно за ДАА, като не е добре да оставяме последното за сесията, защото често се налага да има и поправително състезание след това. Затова, нека не оставяме днешната работа за утре, за да не се наложи в някои петък, събота и неделя да имате пет-часови състезания три дни подред.
In reply to Орлин Тенчев

Re: Състезание на практикума

by Светла Янкова -
Аммм добър въпрос. Петък, 8ми май как се струва на всички?

Аз имам само молбата да не е на първи или втори, то предполагам че и доста хора няма да са в София тогава.
In reply to Светла Янкова

Re: Състезание на практикума

by Михаил Минков -
Ще бъде ли нахално да го отместим с една седмица по-далеч във времето? Не съм 100% сигурен как стои въпросът, но ако в началото на Май имаме ваканция, вярвам доста хора биха се лишили от една лекция по Мрежи(7-ми), в полза на повече прекарано време с родини.(8-9-10ти).
In reply to Михаил Минков

Re: Състезание на практикума

by Зорница Костадинова -
ми, съгласна съм с мишо; хората, които не са от Сф (аз вкл.) сигурно ще си поудължат ваканцията и на 8ми няма да са на линия; а ако състезанието може да се прави онлайн (силно се съмнявам), значи няма проблеми :)
In reply to Орлин Тенчев

Re: Състезание на практикума

by Ана Никифорова -
Напълно съглсна съм!
Предполагам също, че и повечето колеги не мислят времето между контролните по алгебра(петък) и ДАА(понеделник) за най-удачно.
Затова се надявам да не е тази събото-неделя.
In reply to Орлин Тенчев

Re: Състезание на практикума

by Светла Янкова -
да го кажем 15ти тогава?
In reply to Светла Янкова

Re: Състезание на практикума

by Полина Маркова -
и аз съм за 15-ти :)
In reply to Полина Маркова

Re: Състезание на практикума

by Орлин Тенчев -
Ходих да питам дали залите са толкова свободни в петък, колкото пише на вратите им. Оказа се, че само 306 е свободна за 5 часа. Ако ще е в петък предлагам записалите практикума да го правят там на място, а останалите по Интернет.
In reply to Орлин Тенчев

Re: Състезание на практикума

by Стоян Стоянов -
Да, 15-ти звучи добре.
In reply to Стоян Стоянов

Re: Състезание на практикума

by Яна Димова -
ако трябва всички записали да се съберем в 306, там няма да може да се диша.. ако искате можем да сменим деня, но все пак по - заетите да си кажат дали им е удобно..
In reply to Орлин Тенчев

Re: Състезание на практикума

by Орлин Тенчев -
Състезанието ще е на 17ти май, неделя. Само в неделите може да се проведе 5-часово състезание за всички, а тази е най-ранната възможна. Предлагам началото да е от 9 часа сутринта. Приемат се и други предложения, но имайте предвид, че 9+5 = 14 :)
In reply to Орлин Тенчев

Re: Състезание на практикума

by Светла Янкова -
А... чисто хипотетично... ако някой не е в България точно тази събота и неделя. Не искам да омотавам плана, ама има ли някакъв шанс да не е точно тогава? Ако няма, то второто състезание допълнение ли ще е към това или алтернатива?
In reply to Орлин Тенчев

Re: Състезание на практикума

by Орлин Тенчев -
Днес ме питахте дали може състезанието да се прави от вкъщи. За тези, които са записали практикума и искат състезанието да им се брои за оценката, отговорът е не.
Останалите - можете да дойдете, можете да го правите и по Интернет. Ако местата по залите вземат че свършат, тогава с предимство са записалите практикум.