Новинарски форум

Последното домашно

Последното домашно

от Михаил Минков -
Number of replies: 3
Подсказка за всички колеги и преподаватели. В момента е възможно да предам вярна задача за домашното("president") без да съм написал дори и един ред код. Вземете да го оправите това и да проверите с едно diff-че вече предадените решения за евентуални хакери, ок :)
In reply to Михаил Минков

Re: Последното домашно

от Михаил Минков -
In reply to Михаил Минков

Re: Последното домашно

от Орлин Тенчев -
За да не изглежда като заяждане, може да споделиш какво точно си направил и какъв е точно проблемът. Нямаме време да се занимаваме с догадки какво си имал предвид. А и няма нужда - нека си хакват.
Надявам се колегите ти да не събмитват хакове само и само да получат ок. Или искат да се занимават с програмиране и следователно имат стимул да са честни и да научат нещо или просто да зарязват тая специалност и да учат нещо друго. На мен ми е все тая дали имате шестици или двойки - то си е за ваша сметка. Важното е да ни използвате, за да станете в нещо по-добри.
In reply to Орлин Тенчев

Re: Последното домашно

от Михаил Минков -
Ъъ ехо? Това горе е линк към сорс, даващ ОК на задачата. Взет директно от Споджо. Там е работата, че това дори не е хак - просто всеки, който иска, може да копи-пейстне нечий верен сорс. На мен също ми е все тая дали ще имам 6 или 2, но от чисто български шаденфройде не искам никой друг да има 6 :) :)