Новинарски форум

Събиране преди 2рото контролно

Събиране преди 2рото контролно

by Мария Николова -
Number of replies: 8
Здравейте! Оказа се, че нашето контролно било не в четвъртък, а в събота. Така че сме на ваше разположение целите вторник и сряда. Дори може да се съберем 2 пъти. Казвайте на кой кога [не] му е удобно и да видим до какъв консенсус ще стигнем. Даже мястото не е нужно да бъде ФМИ, може някъде на сянка (или климатик). Може и на 2 групи да бъде, важното е на всички желаещи да могат да дойдат.
И да, знам, че обещах в събота да кача някакви материали, съвсем скоро ще го направя :)
In reply to Мария Николова

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Васил Чомаков -
Аз съм свободен утре( вторник ) от 11 часа - имам 3 часа дупка. Ако и другите са съгласни - нека направим една консултация тогава.
In reply to Васил Чомаков

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Илияна Владева -
аз съм леко несъгласна. тогава съм на алгебра.днешната я изпуснах, а утре имам и контролно по flex :( имате ли против да направим срещата в сряда от 15 ???? ако не сте съгласни, поне моля после да качите нещата после тук в мууудъл :) (и все пак ще се радвам ако е в сряда)
In reply to Илияна Владева

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Цветелина Стоянова -
Здрасти и от мен. Утре ми е доста натоварено и няма да успея да дойда, ако наистина косултацията е тогава :-( . Подкрепям Илияна за сряда от 15. Тъкмо ще ми мине теста. :-)
In reply to Мария Николова

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Любомир Кръстев -
Здравейте,
утре от 08:15 до 12:45 и от 14:15 до 17:00 съм твърдо зает и няма да мога да дойда.
Навит съм за една вечерна сбирка в Щутгарт, дори и тя да обхване само ограничен брой хора - какво ще кажете?
In reply to Любомир Кръстев

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Деян Дойчев -
Щутгард???? Това не е ли в Германия?
А, разясниха ми къде е това чудо... :) Някои хора са на Флекс тест до 21 ч. и няма да могат. Но аз съм на ваше разположение цял ден и утре, и в сряда (Деян половин утре и сряда). Може и индивидуално да си говорим. Само казвайте къде да ви търся.
(А, да, аз бях Мара).
In reply to Деян Дойчев

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Деян Дойчев -
Приемаме мълчанието за индикация за утре, 15 ч., 020. Ако искате да е по-рано (примерно 14 ч.), имате 2-3 часа да заявите :). В четвъртък, разбира се, няма да има консултация, може някъде по-нататък.
In reply to Деян Дойчев

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Илияна Владева -
аз нямам претенции дали от 14 или 15 :) удобно ми е по това време :)
In reply to Илияна Владева

Re: Събиране преди 2рото контролно

by Деян Дойчев -
Който може, да дойде в два. Останалите в три, а ако някой не може, ще му назначим индивидуално време ;)