Обявления

Поправителен изпит

Поправителен изпит

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 2

Здравейте, колеги,

Поправителният изпит по λ-смятане и теория на доказателствата ще се проведе на 1.09 (четвъртък). Форматът е същият както и през редовната сесия: ще очаквам да ми изпратите по email решения на избрани от вас задачи за изпит, като за успешно полагане на изпита е необходимо да бъдат покрити минимумите от точки, указани в документа.

Редът на защитаване ще се определя от реда, по който получа решения на задачите.

Желая ви успешна подготовка и спокойно лято!

In reply to Трифон Трифонов

Re: Поправителен изпит

от Трифон Трифонов -
Здравейте, колеги,

За съжаление поради заболяване от коронавирус тази седмица няма да мога идвам до ФМИ. Поради това се налага промяна в организацията на поправителния изпит. Имам позволение от деканското ръководство да проведем изпита дистанционно в платформата Microsoft Teams. Моля всички желаещи да се явят на изпит да ми изпратят по email решенията си не по-късно от 20:00 на 31.08 (сряда). Скоро след това ще публикувам последователност за явяване на защита.
 
За защитата е необходимо:
  • да имате активен профил в Office365 на ФМИ
  • да имате стабилна интернет връзка
  • да имате работещи камера и микрофон
  • да сте включени в екипа в Teams на курса
    • ако не сте част от този екип, можете да се присъедините на този адрес или чрез въвеждане на код за екип nwod08i
  • да следите главния канал на курса за съобщения, в него ще ви извиквам един по един в отделен видеоразговор, в който ще провеждаме защитата

Благодаря за разбирането!

Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: Поправителен изпит

от Трифон Трифонов -

Здравейте, колеги,

Утре изпитът започва в 9:00. В основния канал на групата в Teams ще има стартирана видеоконференция с име "Поправителен изпит", в която ще ви викам за защита по следния ред:

  • Иван-Асен Чакъров
  • Атанас Орманов
  • Иван Димитров
  • Анна-Мария Христова
  • Микаела Стоичкова
  • Антон Стоянов
  • Теодора Колева
  • Стоян Грозданов

Желая на всички успешно представяне!