Новинарски форум

Консултация преди 1-во контролно по практикума

Консултация преди 1-во контролно по практикума

от Антон Чолаков -
Number of replies: 6

Здравейте.

Във връзка с предстоящото първо контролно по практикума, имам намерения да проведа консултация преди него. Вариантите са някой от предстоящите почивни дни (28-30.04 и 01.05) или по-рано през деня на самото контролно (05.05). През тези почивни дни предпочитам някой по-късен час, например 17-18 часа.
Нека първо всички, които желаят консултация да го заявят и кога биха могли да дойдат и след това ще уточним часа. (Колеги от всички групи са поканени)

In reply to Антон Чолаков

Re: Консултация преди 1-во контролно по практикума

от Калина Донева -

Здравейте.

Ако се провежда консултация, бих желала да я посетя. За тези почивни дни единствено няма да мога на 29.04 от 17.45 часа.


Калина Донева ф.н.80770

In reply to Антон Чолаков

Re: Консултация преди 1-во контролно по практикума

от Антон Чолаков -

Ще е най-добре да отложим консултацията за четвъртък или дори събота (преди контролното).

In reply to Антон Чолаков

Re: Консултация преди 1-во контролно по практикума

от Антон Чолаков -

Консултацията ще е в четвъртък от 18 часа, като ще се чакаме във фоайето на ФМИ и ще си намерим зала.

Ще помоля да кажете на колегите си, понеже ми се струва, че не всички четат съобщенията в мудъл. 

In reply to Антон Чолаков

Re: Консултация преди 1-во контролно по практикума

от Антон Чолаков -

Поради завишения интерес и невъзможност на някои колеги да дойдат днес на консултацията, ще проведа още една консултация в събота от 11 часа. Чакаме се отнове във фоайето на ФМИ.

In reply to Антон Чолаков

Re: Консултация преди 1-во контролно по практикума

от Пепа Генчева -

Може ли да си поискаме консултация по ООП преди контролното на 28-ми?

In reply to Пепа Генчева

Re: Консултация преди 1-во контролно по практикума

от Антон Чолаков -

Очевидно вече е късно, но все пак да кажа, че явно не съм получил писмо за това съобщение. В подобна ситуация ви съветвам да потърсите преподавателя и по личната му поща. В случая дори щеше да е по-добре да пишете директно на Жоро.

 

Във връзка с второто контролно отново ще проведа консултация (ако има желаещи). Ще пусна отделна тема за това.