Новинарски форум

Първо домашно

Първо домашно

by Трифон Трифонов -
Number of replies: 2
Здравейте,

Публикувано е първото домашно. Срокът за предаване е след две седмици: понеделник, 24 ноември, 22:00.

Също така са публикувани и базовите тестове, с които можете да проверите програмите, както е указано в инструкциите. Базовите тестове са качени и в GitHub. Припомням критериите за оценяване

  • ако програмата ви не минава всички базови тестове, получавате 0 т. на задачата
  • ако програмата ви мине всички тестове, получавате 2 т. на задачата
  • ако програмата ви минава базовите тестове, но не минава някои от другите, асистентите ще прегледат и ще оценят решението ви ръчно

Можете да предавате нови варианти на решенията си неограничен брой пъти по всяко време докато тече срокът. Ще има четири междинни тествания: на 13, 16, 19 и 22 ноември. Резултатите от междинните тествания ще бъдат публикувани в Moodle, за да видите дали решенията, които сте предали до момента минават всички тестове или не и евентуално да поправите решението си.

Ако имате въпроси по условията, можете да пишете във форума за въпроси.

Успех!

In reply to Трифон Трифонов

проблем с базовите тестове

by Даниел Делчев -

Имам проблем с ползването на базовите тестове. Копирам компилирания exe файл именован по примера prog1.exe, prog2.exe  etc. в папката с тестовете и стартирам test.bat. и ми изписва " prog1.exe file not found "    въпреки че е в същата папка, правилно именован. Ползвам windows vista ако има някакво значение.Надявам се някой да ми отговори

In reply to Трифон Трифонов

Re: Първо домашно

by Трифон Трифонов -

Един от асистентите сигнализира, че някои от вас не могат да видят формулите на трета задача , затова прикачвам снимка на условието по-долу: