Новинарски форум

Финлани оценки

Финлани оценки

by Калин Николов -
Number of replies: 8

Здрвейте, колеги!


Готови са финалните резултати. Моля прегледайте ги и кажете, ако имате въпроси. Оценки ще се нанасят в книжките след 21.03 в удобно за вас време.

Колегите  с оценка в червено не са спазили правилата за текущ контрол.


Поздрави

In reply to Калин Николов

Re: Финлани оценки

by Калин Николов -

Колеги,


Оказа се, че не всичко е въведено, така че не са съвсем финални резултатите. След малко ще публикувам по-финални :-)

In reply to Калин Николов

Re: Финлани оценки

by Калин Николов -

Ето версия с попълнени и последните писмени изпити.

In reply to Калин Николов

Re: Финлани оценки

by Георги Буюклиев -

Мога ли да попитам на каква основа са писани точките от семинар и защо човек със 6 пъти по-малко точки на писмен от мен, а иначе приблизително същият цялостен резултат, получава със 6% повече, което е достатъчно за 3?


Намирам оценката си за несправедлива и бих искал, ако има такава възможност, да я поправя преди да бъде нанесена.


Поздрави!

In reply to Георги Буюклиев

Re: Финлани оценки

by Калин Николов -

Аз намирам всички оценки, по-лоши от отличен, за несправедливи. За щастие, властта да поправите тази несправедливост е изцяло във ваши ръце. Отнасяйте се малко по-сериозно и всичко ще бъде наред!

In reply to Калин Николов

Re: Финлани оценки

by Георги Буюклиев -
Значи да разбирам, че имам 0 точки от семинар, няма как да променя това, и също така няма как да разбера защо?


Ходих на семинарни упражнения, когато можех, постоянно следях moodle, abv пощата на групата си, facebook и т.н.. Всичко, което разбрах бе, че при колебания между две оценки асистента би могъл да даде наклон, нищо повече.


Постоянното неведение, почти нулевата комуникация, липсата на какъвто и да било учебен материал.. Честно казано, поне лично на мен (а съм сигурен, че и не само), ми е трудно да се отнасям сериозно, когато виждам подобна несериозност от другата страна.


Но както и да е.. лека вечер/нощ!

In reply to Калин Николов

Re: Финлани оценки

by Димитър Славчев -
Моя въпрос е кога ще мога да си видя работата ????
Чакам си контролното от повече от месец...
надявам се това все пак да се случи преди нанасянето в протоколите.
In reply to Димитър Славчев

Re: Финлани оценки

by Калин Николов -

Тъй като оценката ти е отличен, предполагам, че искаш да я видиш от любопитство? Ще гледам да я донеса при нанасяне в книжките. Яз я прегледах и съм съгласен с оценката на асестента.