Форум за въпроси

Проектии, изпити, срокове

Проектии, изпити, срокове

by Спас Кючуков -
Number of replies: 3

Здравейте, докога е срокът да представим проект, който да прави нещо?

Някаква дата за сесията знае ли се ("изпит")?

In reply to Спас Кючуков

Re: Проектии, изпити, срокове

by Калин Николов -

Здравей,


"Изпитът" ще представлява презентация на резултатите, постигнати в рамките на семинара и по време на семинара. Ще проведем презентациите в удобно за всички време през сесията.


С колегите, които се събираме редовно, въпросът за срок на проектите не важи. Дискутирано е с всеки от тях. 


За колегите, които нямаха възможност да посещават семинара, честно казано не знам какво може да се направи. По идея този семинар предполагаше присъствие и постоянни дискусии, откъдето идва и името Семинар. Не намирам за удачно да разглеждаме проекти, по които не сме работили заедно, тъй като това не е полезно за членовете на семинара. 


Ако желаете, нека да обсъдим въпроса на живо, но нещата стоят така: Аз няма как да поставя оценка на колегите, върху чиято работа съм нямал наблюдения през семестъра. 


Моля да не ме разбирате погрешно, не искам да звуча обвинително. Ние сме ви благодарни за интереса към курса и ще се радваме догодина да направим нов опит, ако през тази година се е случило така, че не сме успели да се организираме добре. 


Ако решете да се включите отново, няма да има нужда отново да минавате входен тест - влизате по право :-) Възможно е да се опитаме да организираме Семинар 2.0 още следващия семестър, но това зависи от много неща.


Поздрави,

Калин

In reply to Калин Николов

Re: Проектии, изпити, срокове

by Спас Кючуков -

Ама верно тия съобщения в мудъл много страшни ги пишете.

По отношение на присъствия и участие в дискусии - това го имам. Проблемът е, че релано работа по проект (почти) нямам и графикът ми едва ли ще позволи да отделя сериозно количество време в рамките на семестъра (той е почти свършил, тъй или иначе).

Да разбирам, че не е проблем ако решим да оставим изпита като "невзет" т.е. без оценка (в рамките на позволените 3 невзети изборни дисциплини)? И евентуално на по-късен етап във времето да може да се вземе?

Поздрави,
SK

In reply to Спас Кючуков

Re: Проектии, изпити, срокове

by Калин Николов -

Явно не са достатъчо страшни! :-)


Да, означава, може да си го вземемш дори и тази сесия, ако успееш да сътвориш нещо смислено. Мисля, че достатъчно добре се ориентираш какви са ни представите за "смислено" вече.


Дата на "защитите" ще уговорим с консенсус. Надявам се днес да стане.


Поздрави