Организационни въпроси

izpitut

izpitut

от Невена Манова -
Number of replies: 24
Zdraveite!
Niakoi znae li gore-dolu koga da ochakvame rezultatite ot izpita po OOP i koga shte ni nanasiat ocenkite? Az stavam veche mnogo neturpeliva. намигане
--Nevena


In reply to Невена Манова

Re: izpitut

от Димитър Петров -
Mai nikoi neznae koga shte budat gotovi rezultatite i vseki gi 4aka;)
In reply to Димитър Петров

Re: izpitut

от Теодор Стоев -
Да, но все пак някой, който поддържа връзка с доц. Тодорова, би могъл да каже как вървят нещата и кога да ги очакваме. Сега, като гледам календара, днес е 6-ти, а сесията свършва след 3 дни. Надявам се да не трябва да идваме след края за оценки. замислен(а)
In reply to Димитър Петров

Re: izpitut

от Vik Zhivkov -

Не че ще допринеса много, обаче асистентите ми бяха казали, че до 10 (десет) дни ще публикуват резултатите...

...а за съжаление 5 юли мина...

In reply to Vik Zhivkov

Re: izpitut

от Невена Манова -
a dali nqkoi asistent nqma da ni prosvetli?
az si misleh, che te chetat foruma otvreme-navreme.смесени чувства
In reply to Невена Манова

Re: izpitut

от Теодор Стоев -

Щом не казват нищо, значи сигурно няма изгледи да получим оценки скоро. тъжен/тъжна  То така или иначе от тях не зависи особено, защото не проверяват работите...

Даже някой ми каза, че чак другата седмица ще ни пишат оценките. А и тази седмица не остана кога. замислен(а)

In reply to Теодор Стоев

Re: izpitut

от Eliza Jeleva -
А смятах да си ходя във Варна в събота...:( Сега ще трябва цяло лято да кисна в София. :-(
In reply to Eliza Jeleva

Re: izpitut

от Теодор Стоев -

Да ти кажа и аз ще пътувам в събота (въпреки, че съм от София намигане) и ако оценките се пишат другата седмица, явно няма да присъствам лично. Не съм очаквал, че ще имаме ангажименти след сесията. И съм сигурен, че има и други хора, които са си направили вече планове.

In reply to Теодор Стоев

Re: izpitut

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

  знам, че сте много нетърпеливи, но все пак доц. Тодорова има да провери 400 работи изцяло сама. Лично ми довери, че гледа всяка писмена работа по половин час, за да бъде сигурна, че няма да ви ощети.

  Днес говорих с доц. Тодорова за резултатите. Поради лични проблеми тя не е в София, но ще ми изпрати резултатите ви в събота или неделя, аз лично ще ги публикувам на всички възможни места, за да стигнат най-бързо до вас. Вероятно оценките ще се нанасят в понеделник. Помолих я да ми изпраща междинни резултати, за да не ви държи в напрежение.

   Така че сега учете по ВА! намигане  Иначе и аз искам да си ходя във Варна :)

Успех!

Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: izpitut

от Eliza Jeleva -
Дали ще е проблем ако си оставя книжката на някого да й я занесе в понеделник да ми я подпише?
In reply to Eliza Jeleva

Re: izpitut

от Трифон Трифонов -

Не, няма да има проблем, само ако не си съгласна с оценката си няма да можеш да се бориш за повече.

In reply to Eliza Jeleva

Re: izpitut

от Невена Манова -
Между другото, има ли много боклук в София? Аз идвам в петък и чак ме е страх. По новините чух, че "Суходол идвал при нас". почнали да пръскат боклука с дезинфектанти! Ужас!!! ядосан(а) Я по-добре си ходи във Варна. Сега е време за плаж, не за боклук.усмивка
In reply to Невена Манова

Re: izpitut

от Теодор Стоев -

Ами София в момента си е едно голямо сметище - купчини боклук и отвратителна смрад. изплезен(а) Така че наистина който има възможност - да се спасява. А който не е тук - да не идва. усмивка

Мерси на Трифон за инфото, между другото. Ние фурор направихме за тия оценки. смях

In reply to Теодор Стоев

Re: izpitut

от Димитър Петров -

Ne e po zle otkolkoto predniat put s krizata s boklucite... ima oshte megdan za boklucite:P

Kolkoto do ocenkite...nevijdam smisal da burzate kato nishto nqma da se promeni ako gi nau4ite dori s 2 dena po burzo... Malko e kofti za tezi koito 4akat samo tazi ocenka za da podavat molba za obshtejitia i takiva neshta... no... takova e polojenieto!

Peace out and God bless you all!

In reply to Димитър Петров

Re: izpitut

от Теодор Стоев -
Проблемът с боклука най-накрая е решен. одобрение Евала! Ако не си беше свършила работата полицията, ние щяхме скоро да ги набием. изплезен(а)
In reply to Теодор Стоев

Pak e svurzano s izpit

от mira mira -
Tova s boklucite naistina e mnogo hubavo:))))
Oshte po-hubavo shte e,ako nqkoi mi kaje dnes kak e bilo na va-to i gore-dolu
kakvi vuprosi sa se padali.Blagodarq predvaritelno,kolegi:PPPPP
:))))
In reply to mira mira

Re: Pak e svurzano s izpit

от Cvetan Dunchev -

he-he,

kolegi, tui kato vuv toia forum mnogo zapochna da se govori za boklucite v Sofia, mojete da ostaviate kopie ot mnenieto si i vuv :  http://www.sofia.bg/forum.asp?

, ta pone niakoi ot onia kretenoidi v obshtinata da go prochete. Moje niakoi ot Vas da nameri dalgoochakvanoto reshenie na tozi NP-problem

:)))))

In reply to mira mira

Re: Pak e svurzano s izpit

от Даниел Велков -
За ВА-то единственият съвет е ходете при Сидеров!
In reply to Даниел Велков

Re: Pak e svurzano s izpit

от Теодор Стоев -
Ааа, не е точно така. намигане Аз ходих днес при Чакарян и изкарах 5, въпреки че имам 3.25 на писмения. Вярно, че си бях понаучил нещата, но не мога да кажа, че ме мъчи много. усмивка  И все пак Чакарян май оценява по-сурово от Сидеров...
In reply to Теодор Стоев

Re: Pak e svurzano s izpit

от Павел Пърлев -
ако се бориш за 3 - Сидеров а за 5,6 - Чакърян ; мен лично ме пита много малко, но въпросите трябва да са добре развити :-P