Форум за съобщения и дискусии по лекционните теми

СШП - записвания за тема на проект; последни лекции на 07.06; защита на проект на 10.06; дата за изпит

СШП - записвания за тема на проект; последни лекции на 07.06; защита на проект на 10.06; дата за изпит

от Боян Бончев -
Number of replies: 1

Здравейте, 


На 12.04.2017г. публикувах примерни теми и изисквания за проект и създадох една Wiki страница за записване за тема на курсов проект, където до момента са се записали едва петима студента. Моля в срок до 31.05.2017г. вкл. да отразите избраната тема в таблицата с указване на имената на студентите и ФН, като избягвате дублирането на теми. Проектите са индивидуални, но може да бъдат изпълнени и от двама студента (за всяка тема е указан макс. брой студенти, които могат да работят по нея). Ако желаете да направите проект по тема, различна от предложените, то ми изпратете описанието й с цел да го съгласуваме.

Защитите на проектите ще се проведат през последния учебен ден на летния семестър, т.е. на 10.06.2017г., събота, от 9 до 12ч. сутринта. Последните два модула от лекциите ще представя на 07.06, сряда, от 8:00 до 12:30ч. 

Изпитът по предмета ще е краен тест от 40 въпроса и ще се проведе от 9 до 11ч. сутринта. Моля до неделя вечерта да изберете и да ми напишете в отговор на този постинг дата за изпит (и резервна дата в случай на съвпадение с друг изпит), която може да бъде която и да е дата до края на юни (без дните събота и неделя), с изключение на интервала 22-25 юни. Ако не успеете да съгласувате дата за изпита, то аз ще определя за изпита датата 28.06. 


Поздрави,

Боян

In reply to Боян Бончев

Re: СШП - записвания за тема на проект; последни лекции на 07.06; защита на проект на 10.06; дата за изпит

от Боян Бончев -

Здравейте, колеги,

С това съобщение ви напомням за последните две лекции по Софтуерни шаблони за проектиране, които ще представя на 07.06, сряда, от 8:00 до 12:30ч. в зала С на б. 2 (БАН). Защитите на проектите ще се проведат през последния учебен ден на летния семестър, т.е. на 10.06.2017г., събота, от 9 до 12ч. сутринта.  Датата за изпита остава 28.06, от 9 до 11ч. сутринта.

Поздрави,

Боян.