Форум за съобщения и дискусии по лекционните теми

Записвания за тема на проект; последни лекции на 09.06; защита на проект на 10.06; дата за изпит

Записвания за тема на проект; последни лекции на 09.06; защита на проект на 10.06; дата за изпит

от Боян Бончев -
Number of replies: 0

Здравейте, 


На 12.04.2017г. публикувах примерни теми и изисквания за проект по проектиране на компютърни видео-игри и създадох Wiki страница за записване за тема на курсов проект, където до момента са се записали едва трима студента. Моля в срок до 31.05.2017г. вкл. да отразите избраната тема в таблицата с указване на имената на студентите и ФН, като избягвате дублирането на теми. Проектите са индивидуални, но може да бъдат изпълнени и от двама студента (за всяка тема е указан макс. брой студенти, които могат да работят по нея). Ако желаете да направите проект по тема, различна от предложените, то ми изпратете описанието й с цел да го съгласуваме.

Защитите на проектите ще се проведат през последния учебен ден на летния семестър, т.е. на 10.06.2017г., събота, от 12 до 15ч. Последните два модула от лекциите ще представя на 09.06, петък, от 8:00 до 12:30ч. 

Изпитът по предмета ще е краен тест от 40 въпроса и ще се проведе от 9 до 11ч. Моля до неделя вечерта да изберете и да ми напишете в отговор на този постинг дата за изпит (и резервна дата в случай на съвпадение с друг изпит), която може да бъде която и да е дата до края на юни (без дните събота и неделя), с изключение на интервала 22-25 юни. Ако не успеете да съгласувате дата за изпита, то аз ще определя за изпита датата 30.06. 


Поздрави,

Боян