Обявления

Оценки

Оценки

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 8

Здравейте, колеги,

Вече са готови резултатите по ООП и ООП-практикум. Можете да проверите резултата си в бележника за оценки. Графите "Оценка по ООП в протокол" и "Оценка по ООП-практикум в протокол" отразяват крайната ви оценка от съответния курс, която ще бъде отбелязана и в протокола.

Възможно е все още да не са нанесени някои точки от проекти (втора част). Ако забележите някаква нередност или несъответствие в точките си, моля ви, обърнете се към асистента си за изясняване на ситуацията.

Нанасянето на оценки в книжките за първи поток вероятно ще се състои в сряда или четвъртък сутринта, окончателно потвърждение ще има в Moodle в деня преди нанасянето. Нанасянето на оценки в книжките за втори поток ще бъде по време на зимния семестър на следващата учебна година.

Поздрави,
Екипът по ООП

In reply to Трифон Трифонов

Re: Оценки

от Ангел Кръстев -

Здравейте, 

Бях се записал на практикума по ООП след крайния срок (с някакво заявление май) и сега на оценката по практикума имам "-". Да питам записан ли съм за практикума и ще имам ли оценка? 

In reply to Ангел Кръстев

Re: Оценки

от Трифон Трифонов -

Здравей, Ангел,

Не присъстваш в протоколите по ООП-практикум. Моля те, отиди в отдел "Студенти", възможно е да са пропуснали да ти издадат протокол.

Поздрави,
Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: Оценки

от Ангел Кръстев -

Здравейте, 

Днес бях в отдел "Студенти" и ми казаха, че имам "не" на заявлението. Предполагам няма какво да се направи или? 

In reply to Ангел Кръстев

Re: Оценки

от Трифон Трифонов -

Здравей,

Това вероятно е решение на Декана или някой от неговите заместници. Ако беше в началото на семестъра, евентуално можеше да обжалваш, но сега по-скоро е късно.

Ако запишеш ООП-практикум догодина ще ти признаем оценката, която вече си получил без да е нужно да се явяваш на изпит.

Поздрави,
Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: Оценки

от Мартин Соколов -

Здравейте,
Възможно ли е да не съм получил оценката си от изпит-теория?

In reply to Мартин Соколов

Re: Оценки

от Трифон Трифонов -

Здравей,

Имаше техническа грешка при записването на резултатите в Moodle, резултатът ти от теста е внесена и крайната ти оценката е коригирана.

Поздрави,
Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: Оценки

от Лилия Спасова -

Здравейте, 

Все още нямам оценка от втората част на проекта по ООП.

Трябва ли да изчакам още или има някакъв проблем?