Обявления

ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

от Нора Ангелова -
Number of replies: 9

Здравейте, 

Условията на задачите за втората домашна по УП можете да видите в този документ.
Срокът за предаване е 29.12.2019. Всички домашни могат да бъдат предадени в създаденото за целта задание.
Можете да използвате задачите и за упражнение за предстоящата контролна.

Успешна работа!

Поздрави,
Екипът


In reply to Нора Ангелова

Re: ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

от Мартин Узунов -
Здравейте, имам въпрос относно условието на 10 задача от домашната. Цитирам написаното " елемент НАД главния диагонал, който е по-малък от симетричния си, то те трябва да се разменят", а в примера е показано по следния начин - "елемент ПОД главния диагонал, ... ". Въпросът ми е, да правим ли задачата според условието или според примера??
In reply to Нора Ангелова

Re: ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

от Ирина Гочева -
Здравейте, на 1ва задача пише, че низовете са съставени от малки латински букви, а в примерите има и големи. Въпросът ми е дали примерът е грешен или може да има и главни латински букви?
In reply to Нора Ангелова

Re: ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

от Стефан Стефанов -
На първа задача трябва ли да следим и за главни букви, защото на последния пример е "samoLevski", което има главна буква?
In reply to Нора Ангелова

Re: ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

от Ирина Христова -
Здравейте,

На 11 задача трябва ли да правим разлика между малки и главни букви,
т.е. ако ни е дадена думата LOVE, а в матрицата имаме love, значи ли, че сме открили думата?

Благодаря предварително!
In reply to Нора Ангелова

Re: ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

от Ирина Христова -
Здравейте,

В заданието за предаване на Домашна 2 максималният размер за нови файлове е 10KB, а не както пише в самото задание - "формата за предаване е ограничена до 500KB", съответно не мога да си предам домашното.
In reply to Ирина Христова

Re: ЗА ДВАТА ПОТОКА: Втора домашна по УП

от Теодор Тошков -
Вдигнах ги на 50, опитай пак.