Обявления

8ма група: упражнения от разстояние

8ма група: упражнения от разстояние

от Ангел Николов -
Number of replies: 1

Здравейте,

От утре (27ми март) дистанционно възобновяваме упражненията на осма група по ДАА.

Ще използваме възможностите на Moodle и Big Blue Button. Създадох Big Blue Button дейност "Упражнение на 8ма група" за тази седмица. Ще използваме нея. Ако не се появява на началната страница на курса, моля оплачете се тук.

Часовете ще се провеждат по график -- в петък от 12:00 до 14:00. В началото ще имаме и трети час докато не наваксаме пропуснатите две упражнения (четири допълнителни часа общо). За междучасия ще обсъдим на момента.

Моля опитайте да си осигурите микрофони за да може да се получи обичайната ни весела дискусия.

Очаквам в началото да има технически затруднения от най-разнообразно естество, но това прави живота интересен. Може пък и да се окаже голям триумф, кой знае!

Поздрави и до утре,

Ангел

In reply to Ангел Николов

Re: 8ма група: упражнения от разстояние

от Ангел Николов -
Благодаря на всички, които присъстваха на упражнението. Много моля за всякакви коментари свързани с него, особено отрицателни.

Също би било чудесно, ако повече от вас се включат с микрофони! Иска ми се да се получи среда на дискусия, иначе няма смисъл да има отделни упражнения за всяка група, а и именно това е целта на упражненията.

Примерни критики:
  • твърде често съм преминавал между дъската и полето за общо писане;
  • твърде рядко съм проверявал чата;
  • микрофонът е бил твърде шумен;
  • не съм обяснил нещо ясно;
  • ...

Ще отнеме известно време докато се науча да съм ефикасен при тези дистанционни обстоятелства, но обратната връзка определено ще ми помогне.

Ангел