Обявления

4-та група, защити

4-та група, защити

от Димитър Терзиев -
Number of replies: 1

Здравейте, 

Това съобщение е понеже дойде времето за първа защита на проекти и е време да решим как ще ги провеждаме. На линка по-долу ще намерите екселски документ, в който има дати, часове и евентуално имена и имена на проекти. В полетата за имената искам от вас да запишете своите (или фн или някаква идентификация) срещу датата и часа, в които бихте искали да защитавате. Както и евентуално име на проекта, понеже всеки си има по два


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pljvai4ndl5Jwry8smCmxPsWUYXZSJ3v7C5z4hwXAhQ/edit?usp=sharing

Ако никои от слотовете не ви урежда или тези, които искате са заети, може да ми пишете (в мудъл или където ме намерите) и да се разберем за някакво друго време

In reply to Димитър Терзиев

Re: 4-та група, защити

от Димитър Терзиев -
Добавям две неща:
1. различните sheet-ове сме различните преподаватели - освен дата и час имате избор и в трето измерение - при кой да ви е защитата (в момента сме аз и Ники Николов)
2. бих бил щастлив ако можете да се запишете колкото можете по-рано. Оставяйки това настрана, като краен срок слагаме да се записвате поне ден преди защитата си