Обявления

Първо упражнение на осма група

Първо упражнение на осма група

от Григор Колев -
Number of replies: 3

Здравейте,

Чудех се как точно да проведем първото упражнение, така че предлагам следните две опции:

1) Караме по схемата на нулевата седмица, при която нечетните номера стоят половината време, четните - другата половина. Така изпускаме половината време от упражнението, и е много вероятно да се наложи да отучим някой път или пък някой път да ви задържа още час, за да си го наваксаме.

2) Караме по предложената схема от университета - идват само нечетните номера, а четните слушат дистанционно.

Моля, до утре вечер решете коя опция ви устройва повече, и някой представител на групата да напише като коментар на това обявление какво сте решили.

Ако нямам отговор до утре вечер, автоматично остава вариант 2.

Също, има някаква вероятност да ми се наложи да преместя упражнението, обсъдете дали имате някакви удобни за вас слотове и в сряда ще обсъдим.

Поздрави,
Григор

In reply to Григор Колев

Re: Първо упражнение на осма група

от Гео Савов -

Здравейте г-н Колев,

С моята група решихме първия час с Вас да бъде хибридно - половината да сме присъствено, а останалите - онлайн. Бих искал да Ви питам също, Вие на мястото на г-н Кралчев ли ще бъдете (защото по програма е той)?

Поздрави, Гео Савов

In reply to Гео Савов

Re: Първо упражнение на осма група

от Григор Колев -
Здравейте,

Благодаря за отговора, ще се видим утре с нечетните номера, аз ще водя упражнения на групата.

Излъчването ще проведем чрез Google Meet, ще ви кача линк за включване като коментар на това обявление малко преди да започнем(ще се постарая до 15:10, за да имате време да се включите преди да почне часа). За да се включите към разговора само натискате линка, не мисля че нещо друго е необходимо.

Поздрави,
Григор