Курсови проекти

Теми за курсови проекти

Теми за курсови проекти

by Калин Николов -
Number of replies: 7

Здравейте, колеги,

 

На този адрес можете да видите първата серия от теми за курсови проекти. Списъкът не е окончателен и вероятно ще добавяме още проекти, но го публикуваме преди да е окончателен, за да можете да започнете да се запознавате с типа и обхвата на проектите.

 

Това е новосъздаден форум, в който можете да задавате вашите въпроси относно проектите. Можете да ги задавате и в Дискорд, но препоръчваме да го правите във форума, за да има по-добра структура на дискусията по отделните проекти.

 

Поздрави

In reply to Калин Николов

Re: Теми за курсови проекти

by Ралица Илиева -
Здравейте! Сами ли си избираме тема? Ако не избираме ние, как разбираме по коя тема да работим?
In reply to Ралица Илиева

Re: Теми за курсови проекти

by Калин Николов -

Здравейте,

 

Нека да обсъдим темата утре по време на лекции.

 

Поздрави

In reply to Калин Николов

Re: Теми за курсови проекти

by Велко Бонев -
Здравейте,

Сега видях, че не съм се записал в курса в мудъл и съответно ме няма в списъка с разпределение на проектите. Възможно ли е да ме добавите? Факултетният ми номер е 71895.

Благодаря Ви предварително,

Поздрави
In reply to Калин Николов

Re: Теми за курсови проекти

by Симона Кирилова -

Здравейте,

Сега видях, че и аз, като колегата, не съм се записала в курса в мудъл и ме няма в списъка с  проектите. Възможно ли е и мен да добавите? Моят факултетен номер е 71897.

Благодаря Ви предварително,

Поздрави

In reply to Симона Кирилова

Re: Теми за курсови проекти

by Калин Николов -

Трябва задължително да се запишете в курса. Той е настроен за самозаписване. Добавил съм Ви таблицата.

In reply to Калин Николов

Re: Теми за курсови проекти

by Димитър Петров -
Здравейте, не се бях записал в курса, но днес го направих. Факултетният ми номер е 71833. Може ли да ме добавите в списъка за проектите? Благодаря Ви предварително!
In reply to Калин Николов

Re: Теми за курсови проекти

by Давид Дамяновски -
Здравейте, ще може ли да ми кажете до кога е срока за предаване на курсов проект?