Обявления

Анкета за изпита по Дискретни структури

Анкета за изпита по Дискретни структури

by Минко Марков -
Number of replies: 0

Уважаеми колеги от КН2 -- редовният курс и минали години,

Съгласно решението на Деканския съвет (може да го видите на страницата на ФМИ) пуснах в муудъл курса анкета за явяне на изпита по ДС.  Всеки, който/която възнамерява да се яви на изпита, трябва да попълни анкетата с ДА.  Ако попълните анкетата с НЕ или изобщо не я попълните, няма да бъдете допуснати до изпита.  Това е напълно сериозно.  Охраната на съотв. сгради ще има списъци на явяващите се и (предполагам..) ще допуска само хора, чиито имена и Ф№ са в списъците.  Дори охраната да не го прави, аз няма да допусна в залите студенти, които не са заявили желание да се явят чрез анкетата.   Първо, решението на Деканата ми дава формално основание да го сторя, второ, дори без ковид паниката намирам за много удобно да знам точно колко души кога ще се явят.  Така че, ако си смените мнението от "не" на "да" постфактум, ще е твърде късно.

Обяснението "не видях/не знаех за анкетата" е семантично празно.

След малко ще публикувам прокотолите за изпита, които взех от СУСИ.  Моля всеки от вас да се увери, че е в един от протоколите.  Понякога Учебният отдел прави грешки, човещина, и е имало случаи на пропуснати имена и Ф№ на студенти, особено от категорията "минали години".  Ако сте пропуснати, обърнете се към отдел Студенти и чак след като те решат казуса ми пишете, за да изтегля допълнителните протоколи (в които са пропуснатите, ако изобщо има такива).  Протоколите, които ще сложа, ще съдържат само Ф№.

По-късно ще пиша за формАта на изпита. 

Поздрави и пожелания за успех,

ММ