Обявления

[ВАЖНО]Регистрация за писмен изпит

[ВАЖНО]Регистрация за писмен изпит

от Калин Николов -
Number of replies: 2

Здравейте, колеги,

Моля тези от вас, които ще явят на писмен изпит, да се регистрират в следната анкета.

ВАЖНО: РЕГИСТРАЦИЯТА ПРИКЛЮЧВА В 12:00 ЧЕТВЪРТЪК, 17 ЮНИ. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е ВСИЧКИ ЯВЯВАЩИ СЕ ДА СЕ РЕГИСТРИРАТ В СРОК!

Напомням също и схемата за оценяване, според която е нужно да имате получени поне 40 точки от поне едното семестриално контролно И поне 40 точки общо от курсов проект, за да бъдете допуснати до изпит, а при събрани над 250 точки от текущ контрол не се изисква явяване на писмен изпит.

Много е важно да прочетете отново инструкциите за явяване на изпит, за да се избегнат всякакви технически проблеми. 

Последно напоняне: По преценка на титуляра на курса, някои от вас ще бъдат извикани на устен изпит на 21 юни, понеделник, по график. ТЕЗИ ОТ ВАС, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ЯВЯТ НА УСТЕН ИЗПИТ, ЩЕ ПОЛУЧАТ ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ В MOODLE НАЙ-КЪСНО В ПЕТЪК ВЕЧЕРТА. ВНИМАНИЕ: НЕЯВЯВАНЕ НА ИЗПИТА, АКО СТЕ ПОВИКАНИ ЗА НЕГО, ВОДИ ДО АНУЛИРАНЕ НА ПОЛУЧЕНИТЕ ТОЧКИ.

Както обикновено, можете да задавате въпроси тук или в Discord.

Поздрави,

Екипът по ООП

In reply to Калин Николов

Re: [ВАЖНО]Регистрация за писмен изпит

от Боян Дончев -

Здравейте,

Без да искам отбелязах, че ще се явя на изпит, но аз всъщност съм освободен.

Надявам се, да не съм създал голямо объркване в организацията.

Моля, когато видите това съобщение, за отговор дали трябва да направя нещо по въпроса.


Благодаря, лека вечер.


Боян Дончев

фн: 72029