Новинарски форум

Поправка на контролното(състезание)

Поправка на контролното(състезание)

от Anton Zhelyazkov -
Number of replies: 13
Поправката на контролното(състезание) по ДАА ще се проведе на 6 юли. Който не е доволен или се е отказал от резултата си от последното контролно може да участва. Останалите ще бъдат оформени в понеделник, както сте се разбрали с доц. Манев. Ако още някой е решил да се откаже може да пише тук. Ще ви помоля тук да пишете само коментари относно датата на състезанието или ако искате да се откажете от резултата си от последното.
In reply to Anton Zhelyazkov

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Светла Янкова -
Мисля, че писменият изпит по компюютърни мрежи на две от групите е насрочен за шести от 15:00, но не съм сигурна до колко е твърдо фиксирано това. Ако някой има повечко информация за графиците да каже кое от двете е по-удобно да се премести.
In reply to Anton Zhelyazkov

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Зарко Видолов -
Ако не се лъжа(някой по-запознат да ме поправи ако е така) на 6 юли ще бъде изпита по ЕАИ, на който, не знам точно колко хора, ще се явяваме.
In reply to Anton Zhelyazkov

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Ваня Данчева -
Аз имам въпрос почти свързан с темата. Кога и как ще бъдат оформени оценките по практикум?
In reply to Ваня Данчева

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Орлин Тенчев -
Трябва да стане преди понеделник, защото доц. Манев трябва да може да напише оценката. Процедурата е - ние му даваме таблица с всичките точки от всичко и той пише оценките в книжките протоколите и където още трябва.
In reply to Anton Zhelyazkov

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Цветелина Райкова -
8-ми юли как ви звучи като дата?
In reply to Цветелина Райкова

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Георги Попов -
На мен лично не ми звучи добре, защото тогава имам изпит (изборна дисциплина, на която доколкото знам никой друг от потока не е записан). Така че нека все пак и другите да кажат какво мислят.
Поздрави, Георги
In reply to Георги Попов

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Яна Димова -
In reply to Яна Димова

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Мартин Енев -
Тогава имам изпит по Некласически логики за изкуствен интелект. Май 3ма от потока сме го записали.

Аз предлагам 5ти юли (неделя).
In reply to Мартин Енев

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Илияна Владева -
тогава нямаше ли избори ?
In reply to Илияна Владева

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Орлин Тенчев -
Днес ходих в 209А при Ани Василева. Тя ще определи датата за състезанието, между 5ти и 10ти юли, като вземе предвид кога са свободни залите и кога са ви изпитите. Резултатът ще чакаме на сайта на ФМИ.

Щом не можем да решим, някой друг решава вместо нас :)
In reply to Орлин Тенчев

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Орлин Тенчев -
Днес Ани Василева определи - на 7ми юли от 10 часа ще е поправителното състезание по ДАА.
In reply to Орлин Тенчев

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Мирослава Методиева -
Доколкото знам на 7.07 3 та и 4 та група имат контролно по компютърни мрежи като още часа не се знае
In reply to Мирослава Методиева

Re: Поправка на контролното(състезание)

от Орлин Тенчев -
Знае се - в късния следобед е, след състезанието по ДАА. Поне това, което ще е в 323та зала е тогава.

Ако някой има някакви проблеми с програмата през сесията, нека се обърне към ръководството на факултета. Не го казвам, за да прехвърля топката на някой друг, а защото не е нормално факултетът, който твърди, че дава най-доброто образование по математика и информатика в страната да не може да си самонаправи собствена информационна система, в която всичко си пише и се знае и при която всичко е наредено от самото начало на семестъра.
Та - ако има оплаквания, нека са към правилните хора.