Новинарски форум

Дата през сесията

Дата през сесията

от Калин Николов -
Number of replies: 19
Колеги,

Даваме ви възможност да ни подскажете коя е най-удобната за вас дата за провеждане на защита на курсовите проекти (+ тестове, за който има нужда) през сесията. Или поне дали да е в началото, средата или края.

Моля подискутирйте въпроса и кажете какво мислите.

В случай, че няма консенсус, или никой не се изкаже, ние ще обявим дата в последната 1/3 от сесията. Това трябва да стане най-късно вторник другата седмица (16.06).

Поздрави,
Калин
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Желязко Атанасов -
Ами след малка дискусия с останалите хора (какво хора, то е 1 човек - Митко) от отбора решихме, че за нас ще е най-удобно на 4 Юли. Повечето изпити ще са минали до тогава + почивен ден е, т.е. няма да е необходимо тези от нас (а и вас) които работят да си взимат отпуска :)
In reply to Желязко Атанасов

Re: Дата през сесията

от Георги Богданов -
In reply to Георги Богданов

Re: Дата през сесията

от Филип Янков -
Ще подкрепя колегата, за мен след 8 юли е перфектно
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Благовест Тасков -
Аз съм окей с всяка дата след 20ти Юни, с изключение на 10ти и 11ти Юли.
Освен това май е по-добре да е следобяд, тъй като повечето изпити са сутрин. Та да няма засичане.
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Георги Богданов -
Гледам всички(от тези които са писали) са ок за тази дата освен официално да се разберем нещо и да си знам, а не да се чудя дали утре няма да кажете, че след 2 дена е защитата. Надявам се скоро да стане ясна тази дата.
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Йордан Петров -
Още един глас за края на сесията, 8ми Юли е перфектно и за мен :)
In reply to Йордан Петров

Re: Дата през сесията

от Трифон Стефанов -
Ами няколко човека имаме изпит на 8-ми и някой от следващите дни би бил по-добър вариант, стига това да не е проблем за другите.
In reply to Трифон Стефанов

Re: Дата през сесията

от Елена Арабаджийска -
Информатика имаме много тежък изпит на 10ти. Ако изпита ти е на 8ми, не може ли да защитиш следобед? Знам, че е малко гадно, но не чак толкова, колкото да защитаваш в навечерието на изпита.
In reply to Елена Арабаджийска

Re: Дата през сесията

от Желязко Атанасов -
А какво ще кажете за 10 Юли следобяд ? Примерно от 14:00 или 15:00. И Информатиката ще сте свършили с изпита, а и останалите едва ли ще имаме повече изпити + неработен ден е.
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Калин Николов -
Датата за защита е двети юли от 11:30 часа. По-късно ще ви пиша къде точно.

Самата защита няма да отнеме много време. Ние ще изпитваме по 3 отбора едновременно, като за един отбор ще са нужни около 20 минути. Можете да се разпределите да идвате на порции, по този начин ще си спестите време за чакане.

Поздрави
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Димитър Стефанов -
Тестовете за тези, които не са правили през семестъра също ли ще са тогава?
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Елена Арабаджийска -
Страхотно :(
Трудно биха се организирали 100 души, които не се познават, да идват на порции. Може ли поне да помоля колегите, които до този момент ще са свършили с изпитите, да оставят тези, които не сме, да минат преди тях?
За изпита по компютърна топология съм чувала, че не е от най-приятните изживявания във ФМИ.. :(
In reply to Елена Арабаджийска

Re: Дата през сесията

от Георги Богданов -
Не, че нещо но този изпит не мина ли вече? Иначе съм съгласен за 9ти . Като цяло на нашия отбор не ни пречи да дойдем по-късно даже със сигурност ще дойда по-късно защото имам ангажимент преди това и вероятно към 14,15 часа ще минем.
In reply to Елена Арабаджийска

Re: Дата през сесията

от Калин Николов -
Здравей,

Хората не са 100, понеже вече изпитахме няколко отбора.

Имате разпределение по отбори. Използвайте форума, за да се разберете кой отбор след кой е.
In reply to Калин Николов

Re: Дата през сесията

от Калин Николов -
Колеги,

Поради натовареноста на залите през сесията и кандидат студентските изпити, единствената възможност за съжаление се оказва девете юли от 15:00 в зала 321.

Поздрави