Обявления

За провеждането на курса Дискретни структури оттук насетне

За провеждането на курса Дискретни структури оттук насетне

by Минко Марков -
Number of replies: 0

Уважаеми колеги от КН2,

Вероятно сте видели заповед РД-29-40 на Декана на ФМИ, която определя как ще протича обучението до края на семестъра.  По точка 2 от заповедта: аз имам зелен сертификат (ваксиниран съм) и съм го предоставил на Деканата, провел съм анкета за готовността на студентите със зелен сертификат да участват в присъствено обучение (резултатите са 48 ДА и 6 НЕ), изразил съм готовност да проведа присъствено обучение, съгласувал съм това с отдел Учебен и имам устно разрешение от Декана.  Ако няма някакви промени, от следващата седмица ще имаме присъствени лекции с колегите със зелен сертификат, които ще излъчвам по познатия начин в муудъл.

Утре (09.11) обаче лекцията ще е дистанционна. 

За контролните няма яснота.  Засега работим при хипотезата, че ще имаме разрешение за провеждане, че Химическия факултет ще допуска студенти със зелен сертификат и така на 05.12 ще имаме присъствено контролно.  Студентите, които не се явят на присъственото семестриално контролно, няма да бъдат санкционирани; за тях формулата за крайната оценка ще се промени така, че да няма  компонент "семестриално контролно", а оценката в курса ще се формира само от домашните и изпита.  Подчертавам, че семестриално контролно в дистанционен вид НЯМА да се предлага.  Ако ни забранят да правим дистанционно семестриално контролно, просто няма да има семестриално контролно и това е.

Дали ще има дистанционни малки контролни за студенти без зелен сертификат, все още не знам.  Това трябва да се обсъди сериозно в екипа.  


Поздрави,

ММ