Обявления

Допълнително упражнение за 6-та група

Допълнително упражнение за 6-та група

от Бойко Борисов -
Number of replies: 0

Здравейте.

Понеже много студенти от групата изразиха желание да направим допълнително упражнение за семестриалното контролно, то мисля да проведем такова във вторник, 30 ноември, от 16:40. Това е след лекцияти ви по дискретни. Понеже тази седмица ми се налага да съм извън София, упражнението ще бъде изцяло дистанционно и ще се проведе на стандартния линк в Google Meet за 6-та група. То най-вероятно ще продължи 2-3 часа, но не е проблем и да е по-дълго, ако имате доста въпроси. Съответно можем да правим и междинни почивки, когато решите. Самото упражнение не е официално занятие, та няма никакви ограничения във времето. Също така изобщо не е задължително да присъствате на него. Няма да взимаме никакъв нов материал, а само ще доизясняваме неща, които не са ви станали ясни. В самото начало можете да ме питате за задачите от малкото контролно и от домашното. Ако искате, можем да обсъдим по-подробно някоя от тях. След това ще можете да ме питате всякакви въпроси по материала до момента. Можете да предложите да решим някоя задача, за която не сте сигурни как се решава или как трябва да бъде описано решението. Може би аз също ще подготвя някакви по-базови задачи за преговор, но не разчитайте това да е основната част от упражнението. Все пак идеята е вие да задавате въпроси.

Иначе в сряда ще си имаме стандартно упражнение от 11 до 14. Пак ще е дистанционно, понеже, както казах, съм извън София. На него ще вземем рекурентни уравнения.

Поздрави,
Бойко.