Новинарски форум

Първо контролно по Функционално програмиране

Първо контролно по Функционално програмиране

от Deleted user -
Number of replies: 10

Контролното по функционално програмиране за втори поток ще се проведе на 17.11.09 (вторник) от 15 до 18 часа в зала 210 на ХФ.

По разписание първи поток има по това време упражнения по операционни системи и по теория на вероятностите. Ще ви помоля да потвърдите дали това е така или тези часове са преместени по друго време.

In reply to Deleted user

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Ива Андреева -

Първа група имаме ТВМС от 14 до 17. Втора и трета карат ОС от 14 до 16. А доколкото ми е известно, доста хора ходят на ФП практикум от 17 до 19 часа или на други изборни по това време (след 16-17 часа).

In reply to Deleted user

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Елена Арабаджийска -
Мдам, така е. Сутринта, между 9 и 12 имаме само лекцията по функционално програмиране. Възможно ли е в това време да направим контролното? Ако е след всички упражения би било.. грубо.
In reply to Deleted user

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Deleted user -

Точно това беше и нашата идея. Днес проверихме за свободни зали и окончателно се разбрахме за следното:

Контролното по функционално програмиране за първи поток ще се проведе на 17.11.09 (вторник) от 09 до 12 часа в зала 207А във ФзФ.

In reply to Deleted user

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Зорница Плачкова -

А за тези, за които ФП е изборен, по кое време и с кой поток ще се проведе контролното?

In reply to Зорница Плачкова

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Светослав Халачев -
И аз имам същия въпрос. Предполагам, че няма да е проблем да отидем, с който и да е поток.
In reply to Светослав Халачев

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Deleted user -

Това наистина е така - можете да изберете с кой поток да направите контролното. Важно е обаче да отбележите с коя група ходите на упражнения и да предадете работата си при съответния асистент.

In reply to Deleted user

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Златна Николова -
Кога да очаквме резултати?засрамен(а)
In reply to Златна Николова

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Deleted user -
In reply to Deleted user

Re: Първо контролно по Функционално програмиране

от Deleted user -

Днес приключих с проверката на контролните работи. Резултатите са публикувани при останалите материали на курса - най-отгоре, под името:

"Текущи резултати групи 2, 3, 5, 6 (обновен 23.11.09)"

Директният линк е:

https://learn.fmi.uni-sofia.bg/mod/resource/view.php?id=7496

Файлът съдържа както оценките от контролните, така и предадените домашни работи. Отразени са само работите, които са ми били предадени за проверка. Напр. ако даден студент е предал при мен домашно, а контролното му е било проверено от друг асистент, във файла ще има информация само за домашните.

Ако искате да видите контролната си работа, можете да го направите по време на упражненията тази седмица.