Обявления

[ПОТОК 1] Оценки по ООП и ООП-практикум

[ПОТОК 1] Оценки по ООП и ООП-практикум

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 1

Здравейте, колеги,

Преди малко в Moodle бяха публикувани актуалните оценки по ООП и ООП-практикум, можете да ги видите в бележника с оценки. От името на целия екип се извинявам за забавянето при обработката на резултатите на първи поток. Все още има няколко студенти, чиито работи се проверяват, имам уверението на асистентите, че проверката им ще завърши не по-късно от утре.

Ако забележите неточности в оценките, моля да ми сигнализирате лично по email или със съобщение в Moodle.

Поздрави,
Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: [ПОТОК 1] Оценки по ООП и ООП-практикум

от Трифон Трифонов -
Здравейте, колеги,
Всички оценки и на двата потока по ООП и ООП-практикум са публикувани в Moodle и са достъпни в бележника с оценки. Отново се извинявам на студентите от първи поток за забавянето.
 
Моля да ми сигнализирате лично незабавно, ако установите някоя неточност. Оценките на първи поток ще бъдат нанесени в книжките по време на курса по СДП през следващата учебна година.
 
Поздравления на всички колеги, преминали успешно изпита, а на останалите – очаквайте информация относно провеждане на изпита през поправителната сесия и пожелания за успешна подготовка.
 
От името на целия екип по ООП желая на всички прекрасно лято!