Новинарски форум

Дати за изпит

Дати за изпит

by Трифон Трифонов -
Number of replies: 19
Здравейте, колеги,

изпитът по ПАOS ще се проведе по следният ред:
  • на 26.01 (сряда) от 15 ч. в зала 325 ще се проведе вторият тест
  • на 11.02 (петък) е крайната дата за предаване на проектите. Изпращайте ZIP файл съдържащ изходния код и документацията на проекта в Moodle, на страницата на курса, където пише "Качете проекта си тук". Срокът е фиксиран в системата, вижда се оставащият брой дни, часове и минути и след изтичане на срока, системата няма да приема повече файлове, така че не чакайте последния момент!
  • на 18.02 (петък) от 9 ч. в компютърни зали 019 и 020 ще се проведе защитата на проектите. Разписанието, по което ще се защитават проектите, ще качим допълнително в Moodle. Необходимо е да присъства целият отбор. По желание можете да използвате и ваши лаптопи.
Поздрави,
Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by Цветан Гайдев -
Здравейте,

Бих желал да попитам какъв ще бъде втория тест, т.е. темата на въпросите дали ще бъде като на първия тест или нещо друго? Също ме интересува дали ще имаме достъп до wi-fi в компютърните зали на защитата и защо до толкова рано трябва да бъдат предадени проектите, т.е. не може ли нещо като 15.02

Поздрави,
Цветан Г.
In reply to Цветан Гайдев

Re: Дати за изпит

by Димитър Димитров -
Здравей,

Въпросите за втория тест ще могат да обхващат материали от всички досега проведени лекции.
При защитата на проектите ще имате възможност да ползвате Wi-Fi - възможността да ползвате Интернет най-вероятно няма да има отношение към начина ни на оценяване.
Съжалявам, ако датите ви се струват ранни, но за съжаление се оказа, че няма възможност да ги преместим по-късно.
Колкото до едноседмичният период между предаването и защитата на проектите, идеята е да имаме възможност да прегледаме това, което сте направили предварително и да сме добре запознати на втората дата.
Така ще е по-лесно и за нас, и за вас.

Съжалявам, че изглежда не сме успели да ви вдъхновим за проектите, надявахме се нещата да започнат от доста по-рано и съответно да няма проблем с ранни дати и т.н.
Със сигурност ще подходим по-целенасочено в тази посока в бъдеще.

Поздрави,
Митко
In reply to Димитър Димитров

Re: Дати за изпит

by Цветан Гайдев -
Здравейте,

Благодаря за информацията и изчерпателния отговор, а относно интернета бих казал, че за някои от проектите, т.е. на моя отбор ще е изключително необходим, за да може да функционира приложението :)

Поздрави,
Цветан Г.
In reply to Цветан Гайдев

Re: Дати за изпит

by Николай Вълчев -
Ще може ли да качите и последните презентации от лекциите?
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by 44317 Георги Гачев -
Има ли някакъв шанс, ако не мога да дойда в 15:00, да направя втория тест в някой друг ден или час? И ме учудва, че сте сложили теста следобед в 15:00...защо изневерихте на традицията тестовете да са вечер, когато са свободни хората :) ?
In reply to 44317 Георги Гачев

Re: Дати за изпит

by Юлиян Любенов -
И на мен ми е неудобно от 15:00, много по добре би било ако бяхте запазили традицията тестовете да са вечерта.
In reply to 44317 Георги Гачев

Re: Дати за изпит

by Алексей Стоянов -
Аз също няма да мога да дойда по това време. До последно мислех, че сме си, както нормално от 19:00. Не проверих на време, защото темата все пак се казва: "Дати за изпит", а не примерно "Втори тест".

Може ли да се измисли нещо за нямащите време?

Благодаря предварително.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by Владимир Горанов -
Здравейте,

Какво трябва да съдържа документацията към проекта?

Поздрави
In reply to Владимир Горанов

Re: Дати за изпит

by Калин Кадиев -
Достатъчно JavaDoc, описателен код и ако е наложително - коментари :)

Поздрави.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by Богдана Ракова -
Здравейте,

Оказва се, че на 18.02 (петък) от 9ч. има изпит по Изчислителна Геометрия при доц. н.с. Б. Банчев, за който няма друга възможна дата за явяване...

Знам, че се обаждам много късно, но все пак възможно ли е да има втора дата за защитата на проектите(примерно 19.02), което предполагам ще е удобно и на други колеги със съвпадащи изпити. Предполагам че да намерим зала не е проблем при условие че повечето хора използват лаптопи.

Поздрави,
Богдана
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by Атанас Добрев -
В петък 11.02 в 24 часа вечерта ли е крайния срок, защото няма таймер или поне аз не видях, а както знаем всички датата която се показва за краен срок както винаги е бъгава в мудъл.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by Мартин Асенов -
Ще може ли пак да отворите формата за пращане за малко, че естествено тръгнах да пращам в последния момент и изпуснах за 2 минути :\. Много се извинявам
In reply to Мартин Асенов

Re: Дати за изпит

by Мартин Асенов -
евентуално да ви го пратя по мейл?
In reply to Мартин Асенов

Re: Дати за изпит

by Богдана Ракова -
Аз също за малко изпуснах срока и вече го пратих по мейл на triffon@fmi.uni-sofia.bg.
Надявам се да няма проблем :)

Позрдави
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by Юлиян Любенов -
Възможно ли е на 18.02 да се явя слетобяда на защитата понеже от 10 часа същия ден имам изпит по "Приложен функционален анализ" във 2-ри блок. Надявам се защитата няма да мине само за 2-3 часа.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дати за изпит

by Цветан Гайдев -
Здравейте,

Бих искал да попитам кога ще се качи разписанието за защити на проектите, ако има такова.

Поздрави!
In reply to Цветан Гайдев

Re: Дати за изпит

by Трифон Трифонов -
Здравейте,

Ще публикуваме разписанието утре.

Поздрави,
Трифон