Новинарски форум

Разписание на проекти

Разписание на проекти

by Трифон Трифонов -
Number of replies: 10
Здравейте, колеги,

готово е разписанието за защита на проектите утре. Опитахме се да спазим изявените от вас предпочитания за часове, но ако все пак някой отбор има проблем да се яви в разпределения му час, нека отговори на този пост.

Поздрави,
Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Разписание на проекти

by Атанас Добрев -
Здравейте,

искаме да попитаме дали е възможно да дойдем по-рано тъй като сме на работа след това. фн.80303 и фн.80341.

Поздрави,
Наско и Цанка.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Разписание на проекти

by Елена Арабаджийска -
Здравейте,
аз не съм правила втори тест и утре ми предстои да го направя. Искам да попитам, след като съм разпределена за 11 час,а дали ще е възможно да дойда към 10 и тогава да правя теста, а не към 9, както е обявено за тестовете?
In reply to Елена Арабаджийска

Re: Разписание на проекти

by Трифон Трифонов -
Здравей,

няма проблем да дойдеш на тест в 10 часа.

Поздрави,
Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Разписание на проекти

by Юлен Добрев -
Здравейте.
Видяхме, че отборът ни го няма в списъка.
Оказа се, че сме изпуснали срока понеже мислехме, че е до 12-ти на обяд или вечерта, и затова се наложи да го пратим на нашия ментор Димитър Н. Димитров.
Надяваме се и ние да можем да защитим проекта си утре.
In reply to Юлен Добрев

Re: Разписание на проекти

by Трифон Трифонов -
Здравей,

Димитър не ми е казвал да е получил мейл с ваш проект. Елате на защита от 11:30 за да видим какъв е вашият случай на място.

Поздрави,
Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Разписание на проекти

by Ясен Доков -
И мен ме мъчи това с теста. Моят отбор е от 12:30 и би ми било приятно, ако не трябва да идвам в 9 и после да чакам 3 часа, а другият човек от отбора има изпит и не може преди 12:30. Би било чудесно, ако може да дойда направо по-късно. Друг проблем е, че не ме пише в списъка, а съм в отбор с човекът с ФН 44448. Моето ФН е 80370.
Мерси :)
In reply to Ясен Доков

Re: Разписание на проекти

by Трифон Трифонов -
Здравей,

наистина има пропуск в таблицата, регистриран си за проект заедно с Ф№ 44448. Проблемът е, че не открихме файл за вашия проект. Ела към 11:30 да проучим заедно въпроса и да правиш тест.

Поздрави,
Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Разписание на проекти

by Юлиян Любенов -
Мен изглежда сте ме изпуснали от списъка. Факултетният ми номер е 22963
In reply to Юлиян Любенов

Re: Разписание на проекти

by Трифон Трифонов -
Здравей,

получила се е някаква грешка и в таблицата си записан като Ф№43965. Ела в 13:00 на защита.

Поздрави,
Трифон