Обявления

Дата за изпит по λ-смятане и теория на доказателствата

Дата за изпит по λ-смятане и теория на доказателствата

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 4

Здравейте, колеги,

Както говорихме на занятието тази седмица, изпитът по λ-смятане и теория на доказателствата ще се проведе на 25.06 (вторник) от 9:00. Защитите ще се проведат по ред на първо предаване на задачи. До момента само един студент, който ще се явява на тази дата, ми е предал решения. Решения на задачите можете да ми предавате лично на последното извънредно занятие следващия четвъртък (13.06) или по всяко време по email, както и на самия изпит. Ако предадете решения по-рано, има възможност да успея да ви върна коментари, които да имате възможност да адресирате преди защитата.

Моля да имате предвид, че е възможно да се наложи да приключим изпита до 12 заради евентуален ангажимент; ако това се случи, за незащитилите студенти ще обявя допълнителна дата.

Желая ви успех!

Поздрави,
  Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: Дата за изпит по λ-смятане и теория на доказателствата

от Валентин Димитров -
Здравейте,

Тъй като на същата дата по същото време имам изпит при доц. Марков, който ще продължи най-рано до 12:00 ч., има ли вариант за допълнителна дата, на която да защитя домашното си?

Поздрави! :)
In reply to Валентин Димитров

Re: Дата за изпит по λ-смятане и теория на доказателствата

от Трифон Трифонов -
Здравей, Валентин,
Щом имаш засичане на изпит, може да се уговорим за друга, по-късна дата. Нека да изчакаме малко да видим дали и други колеги ще се обадят за засичане и ще уговорим втора дата.
Поздрави,
Т. Трифонов
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дата за изпит по λ-смятане и теория на доказателствата

от Трифон Трифонов -
Здравейте, колеги,

Съгласно официалния разпис за лятната сесия за избираемите дисциплини, защитата по „λ-смятане и теория на доказателствата“ ще се проведе в зала 307.

За момента имам предадени решения от петима студенти, на които съм отговорил с поредния номер за защита. Останалите студенти ще защитават в реда, в който предадат решенията си оттук нататък, онлайн или на живо. Припомням, че утре изпитът ще приключи в 12 часа, ако има още студенти, ще продължим на друга дата, на която обаче ще защитават само студентите, които са предали решения не по-късно от 12 часа утре.

Поздрави и успех,
  Т. Трифонов
In reply to Трифон Трифонов

Re: Дата за изпит по λ-смятане и теория на доказателствата

от Трифон Трифонов -
Здравейте, колеги,

С тези от вас, с които остана да довършим защитата, продължаваме утре, 26.06, от 9 часа в зала 308.

Поздрави,
  Т. Трифонов