Новинарски форум

Дати за тест и защита на курсови проекти

Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Number of replies: 17
Здравейте,

Както знаете оценката от курса се формира от тест и курсов проект. Тъй като края на семестъра наближава, трябва да изберем дати за теста и защитата на курсови проекти. Предложението за датата за теста на 13 юни, 19.30 часа, зала 229 (това е първият понеделник от сесията). За защита на курсовите задачи предлагаме 25 юни (събота). Моля пишете ако някоя от датите не е удобна, за да определим друга. Ако няма възражения, тези дати ще бъдат официално обявени. По отношение на курсовите задачи - до 25 май ще бъдат качени примерни курсови задачи, от които можете да избирате. Ако някой има идея може да работи по собствена задача (както някои от вас вече започнаха), само преди това трябва да ни уведоми за да я одобрим.

Поздрави,
Лазар
In reply to Лазар Кирчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Мария Матева -
Здравейте,

сега с Филип обсъждахме датите.
Ако има възможност теста да е през уикенда, ние ще сме доволни.
Интересува ме дали евнтуално мога да защитя проект след теста?

Поздрави,
Мария

In reply to Мария Матева

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Здравейте,

Няма проблем тестът да е през уикенда, само предложете дата. Имате предвид 11-12? Или някой друг уикенд от сесията? Защитата на проекта може да е след теста. Всъщност, няма проблем да е на всяка лекция/упражнение оттук нататък.

Поздрави,
Лазар
In reply to Лазар Кирчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Мария Матева -
И да задам стандартния въпрос... Като че ли има нужда в moodle да добавят бутонче, който направо да го генерира :)

Какво ще има на теста? Освен нещата от слайдовете, върху какво да наблегнем?
In reply to Мария Матева

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Zdravei, Kakto bqhme obeshtali, shte ima samo material ot tozi, koito sme predali na lekciite, samo tova, koeto sme slojili na slide-ovete. Moje da ima fragmenti kod, i da se pita kakvo pravi koda. No obshto vzeto, na tezi vyprosi ne bi trqbvalo da imate zatrudneniq, ako ste pregledali slide-ovete. Pozdravi, Lazar
In reply to Мария Матева

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Здрасти,

Общо взето, не сме предвидили други материали да влизат в теста. Единствено нещата, които са застъпени в презентациите. В Moodle сме качили допълнителни материали и документи, но те не са задължителни и няма да влизат в теста.

Поздрави,
Крум.
In reply to Лазар Кирчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Мирослав Джоканов -
Здравейте,

тъй като имам опасения, че няма да ми остане време да направя курсовия проект, бих желал да ви попитам как точно се формира крайната оценка по предмета и по-конкретно вземаем ли е той само с оценка от теоритичния изпит, който се проведе на 13-ти юни?

Поздрави,
Мирослав
In reply to Мирослав Джоканов

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Мирослав Джоканов -
Ще съм ви благодарен, ако споделите решението си във форума.
In reply to Мирослав Джоканов

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Тъй като тестът беше относително лесен, а и предварително беше обявено, че проектът съставя 80% от крайната оценка, решихме, че без проект не може да се вземе курса.
In reply to Лазар Кирчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Диана Чалъкова -
А има ли някакъв вариант примерно да има още една дата за защита на проектите?
In reply to Диана Чалъкова

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Илия Панчев -
Аз също съм заинтересован
In reply to Илия Панчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Филип Янков -
успокойте се, ще има втора дата.
In reply to Филип Янков

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Здравейте,

Много от вас се интересуват от втора дата за защита на курсови проекти. Поради това решихме да има втора дата, така че който не е подготвен за утре може да дойде тогава. Само се разберете помежду си кога да буде втората дата.
Утрешната дата можете да използвате както за защита на проекти, така и за консултации и въпроси.

Поздрави,
Лазар
In reply to Лазар Кирчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Борис Странджев -
Цитат на мейла ми до групата на "Изкуствен интелект":

Здравейте,

Аз бях един от хората, които помолиха за отсрочка по проектите по Облачни Архитектури. Преподавателите се оказаха отзивчиви и в този случай. Те предлагат втора дата за защита на проектите. Идеята е който не успее да си подготви проекта за утре да използва тази втора дата. Преподавателтие ме помолиха да определим датата на втората защита и да ги уведомим с решението ни. Имайки предвид, че става дума за защита на проект не мисля, че дори и да я определим в близост до някоя друга дата няма да е проблем. Как ви харесва защитата да е например следващата събота 2ри юли. Знам, че това е само ден преди защитата при доцент Димов, затова кажете дали мислите, че този избор е удобен за вас.

Поздрави,
Борис Странджев
In reply to Борис Странджев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Илия Панчев -
Аз съм ОК.
Всъщност, за мен няма значение стига да не е на 6, 7 или 8.
In reply to Илия Панчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Здравейте,

Втората дата за защита на курсови проекти е 2 юли (по ваше желание), 10 часа, фоайето на третия етаж. Няма да запазваме зала - ще ползваме някоя свободна семинарна зала, както на първата дата.

Поздрави,
Лазар
In reply to Лазар Кирчев

Re: Дати за тест и защита на курсови проекти

от Лазар Кирчев -
Здравейте и от мен -

Настъпи дребна промяна - защитата ще е по-рано: от 9ч, вместо от 10ч. Носете си лаптопи за демонстрация на проектите си, тъй като не е ясно дали ще успеем да намерим свободна компютърна зала.


Поздрави,
Крум.