Новинарски форум

Форум за въпроси

Форум за въпроси

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 10

Здравейте, колеги,

понеже много от вас задават различни въпроси като лични съобщения или директно на лекторите, реших да направя нов форум, където всички въпроси и отговори могат да се виждат, за да се избегне многократното питане за едно и също нещо. Всички по подразбиране са абонирани за съобщенията от този форум, но, за разлика от новинарския форум, всеки може да се отпише когато пожелае.

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: Форум за въпроси

от Дамян Станчев -

Здравейте,

Тъй като нямах възможност да присъствам на първия тест, има ли възможност да го правя друг ден, и ако не - как това ще повлияе на успеха ми в този курс?

Лек ден

In reply to Дамян Станчев

Re: Форум за въпроси

от Калоян Йорданов -

Здравейте,

Аз също не можах да се явя на първия тест. Дали ще има възможност в края на курса или преди/след втория тест да се направи първия?

Поздрави,

Калоян Йорданов

In reply to Калоян Йорданов

Re: Форум за въпроси

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

екипът реши по време на защитата на проекти да позволим правенето на единия от тестовете по избор.

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: Форум за въпроси

от Желязко Атанасов -

Благодаря Ви много за тази възможност, понеже и аз нямах възможност да дойда на първият тест (deadlines.. :) ). А кога ще е защитата, надявам се няма да е между 4 и 9 Февруари?

In reply to Трифон Трифонов

Re: Форум за въпроси

от Вихрен Ганев -

Какво означава "Не–Отлично"? И ако е това, което си мисля, ако може да ми пишете едно съобщение кое не е наред с домашното ми. Благодаря.

In reply to Вихрен Ганев

Re: Форум за въпроси

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

Не—Отлично е скалата, по която ще бъдат оценявани домашните. Всяко домашно ще бъде оценявано или с Не (0 т.) или Да (3 т.) или Отлично (4+ т.).

Поздрави,
  Трифон

In reply to Трифон Трифонов

Re: Форум за въпроси

от Дамян Станчев -

Какво се случва с второто домашно - ще има ли отворена тема в мудъл за него, тъй като само в часовете бе споменато за него, но гледам, че няма къде да го предам?