Новинарски форум

КН 4та група без практикум в понеделник

КН 4та група без практикум в понеделник

by Радослав Рачев -
Number of replies: 5

Здравейте, 

Оказа се, че в понеделник (26ти март) съм възпрепятстван да дойда на практикума от 14 00ч. Съжалявам, че толкова късно пиша, но и аз разбрах в последния момент. Ще се опитам да намеря свободна зала, за да си вземем часа някой друг път. Ако не успея да намеря такава, ще ви разпиша темата и ще ви я разпратя :\

Радо

In reply to Радослав Рачев

Re: КН 4та група без практикум в понеделник

by Радослав Рачев -

Така, оказва се, че през седмицата нямам абсолютно никакво свободно време. Предлагам в събота от 11ч да се съберем, за да си наваксаме упражнението от понеделник. Пишете дали ви е удобно и дали ще можете да присъствате.

Радо

In reply to Радослав Рачев

Re: КН 4та група без практикум в понеделник

by Жорж Райчев -

Аз няма да мога тази събота , ще разпитам колегите и ще пиша :)

In reply to Радослав Рачев

Re: КН 4та група без практикум в понеделник

by Павлина Гатова -
Аз също няма да мога да присъствам. Говорих с колегите и за повечето тази събота не е удобно. Остават вариантите или другата седмица, или следващата събота след контролното ни по ДАА. :)
In reply to Павлина Гатова

Re: КН 4та група без практикум в понеделник

by Радослав Рачев -

Тогава няма да правим упражнение в събота и ще го измислим по-нататък. Иначе от 9 до 11 съм във фми в събота, така че, ако някой иска нещо като консултация и има въпроси по разни задачки, може да дойде в 11. Ще изчакам малко долу на входа : )

Радо

In reply to Радослав Рачев

Re: КН 4та група без практикум в понеделник

by Радослав Рачев -

Както се разбрахме - в събота ще направим малко събиране преди състезанието. Нека да бъде в 13 00ч във фми. Като се съберем, ще се опитаме да намерим зала. 

Радо