Новинарски форум

Освободени от писмен изпит

Освободени от писмен изпит

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 4

Здравейте,

Готов е списъкът на освободените от писмен изпит от 5 и 6 група. По-късно днес ще публикувам и освободените и от 7 и 8 групи, понеже техните работи все още се проверяват. Пълни резултати на всички ще бъдат публикувани след изпита.

Поздрави,
  Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: Освободени от писмен изпит

от Атанас Димитров -

Здравейте,

Чудех се дали е възможно да има пропуски в списъка с освободените от писмен изпит. От 5-та група съм - Атанас Димитров, фн.80862 и на първо контролно имам 6, което означава, че на второто съм изкарал по-малко от 3. Възможно е, но...

Извинявам се предварително за създадените неприятности и се надявам да разберете един притеснен студент.

С уважение : Атанас Димитров

 

In reply to Атанас Димитров

Re: Освободени от писмен изпит

от Трифон Трифонов -

Да, наистина, по технически причини са пропуснати 4 контролни от 5 група, това са Ф№ 80798, 80822, 80862, 80900. Извиняваме се за допуснатия пропуск, ще ги проверим възможно най-бързо.

След като тези резултати са готови ще публикувам пълната таблицата с оценките от двете контролни.

In reply to Трифон Трифонов

Re: Освободени от писмен изпит

от Трифон Трифонов -

Вече са публикувани резултатите до момента. Не всички домашни са проверени, така че е възможно някои оценки за текущ контрол да бъдат повишени допълнително.

Екипът по ООП се извинява за закъснелите резултати и ви желае успех на изпита утре!

 

In reply to Трифон Трифонов

Re: Освободени от писмен изпит

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

Публикувани са освободените от писмен изпит от 7 и 8 групи. Моля, обърнете внимание, че не всички домашни са проверени, поради това оценките, с които се освобождавате биха могли да се повишат.

Поздрави,
  Т. Трифонов