Новинарски форум

Резултати до момента

Резултати до момента

от Калин Николов -
Number of replies: 13

Колеги,

 

Публикувам акумулираните до момента резултати, вкл. резултатите от контролно 1.

 

Поздрави

In reply to Калин Николов

Re: Резултати до момента

от Боян Киров -

А аз искам да се извиня че се позабавих с проверяването на ЗЗС 1, така че ако сте някои от 10-15-имата чийто работи бяха на бюрото ми - вече са проверени и ще видите резултатите си при следващите междинни.

In reply to Калин Николов

Re: Резултати до момента

от Николай Банкин -

Всички контролни ли са проверени или това е само за проверените до момента? Също така, има ли изискване за допускане/освобождаване от изпит ?

 

Поздрави,

Николай Банкин

In reply to Николай Банкин

Re: Резултати до момента

от Калин Николов -

Колеги,

Ето по-нова версия на резултатите.

Поздрави,

Калин

In reply to Калин Николов

Re: Резултати до момента

от Петър Игов -

Здравейте,

Все още точките ми не са нанесени ( фак, номер 44974, 1 група ).

Благодаря!

In reply to Петър Игов

Re: Резултати до момента

от Анна Стефанова -

Моите също. ( факултетен номер: 44964 )

In reply to Калин Николов

Re: Резултати до момента

от Калин Николов -

Колеги,

Публикувам актуални резултати с включени всички ЗЗС. 

Колегите със зелено в колонката "допуснат" вече са събрали минимума точки за доспускане до устен изпит. Останалите ще имат шанс да го направят на писмения изпит (трябват им 30 точки).

Колегите със зелено в колонката "освободен" са освободени от писмен - т.е. трябва да се явят само на устен. Зачита им се 6 на писмен.

Ако имате зелено в първата колонка, но нямате във втората, се явявате задължително на писмен изпит. В противен случай няма да бъдете допуснати до устен, въпреки, че имате минимума за допускане (ще се водите невзели писмения изпит).

Поздрави,

Калин

In reply to Калин Николов

Re: Резултати до момента

от Давид Парушев -

Здравейте,

Възможно ли е да бъдат погледнати последните две ЗЗС-тата на Фак. Номер: 44959.

Ако може да разясните какво представляват 30 точки на писмения изпит и ако не бъдат достигнати, това ще означава че сме скъсани ?

Понеже аз съм от хората който си ходят редовно на упражнения/семинар(както и правенето  на домашни).На ЗЗС се явявам от както имам 70%(65%,0%,75%) на контролното, в следствие ми прави впечатление, че както и аз, така и другите колеги не разбираме същността на исканото в самата задача на ЗЗС.

Задачите от изпита по практикума бяха доста обстойни , трудни на места ,но преди всичко разбираеми . Мойте резултати са 85 точки или 5,50 като оценка . Забелязвам, че тези резултати(от ЗЗС и изпита) се наблюдават и при други колеги . Това ще окаже ли някаква тежест ?

Поздрави,

Давид Парушев

In reply to Давид Парушев

Re: Резултати до момента

от Калин Николов -

Здравейте,

Засега не се предвиждат промени в критериите.

Съветвам всички да се готвят много сериозно за изпита. 

Гарантирам ви, че ако решите задачите, които съм давал за подготовка през семестъра, ще успеете да предвидите напълно точно условията на задачите за изпита, с точност до имената на класовете и методите.

Поздрави

In reply to Калин Николов

Re: Резултати до момента

от Красимир Петров -

Здравейте,

Какъв е критерият за освобождаване от устен изпит, защото има доста хора след мен, които имат по-малко точки, но са освободени? Фак.№ 44962