Форум за въпроси

Таблица с точки?

Таблица с точки?

от Ивайло Михайлов -
Number of replies: 10

Ще има ли някаква таблица с кой колко точки е съпрал?
Например, за да съм сигурен, че съм си сметнал точките правилно и да зная да ходя ли и на двата изпита или само на теория?
:)

In reply to Ивайло Михайлов

Re: Таблица с точки?

от Никола Божинов -

Таблица със събраните до момента точки всеки може да види от личната си страница с оценки в moodle, която може да се отвори от менюто "настройки", което обикновено се намира в долната част на колоната от лявата страна на страницата на курса. Домашните и тестовете, давани само на отделни групи, не участват в схемата за оценяване. Самата схема за оценяване може да се види от уводната лекция на курса.

Списък с освободените от писмен изпит ще бъде публикуван в новинарския форум скоро.
Тази година няма да има освобождаване от устен изпит.

In reply to Никола Божинов

Re: Таблица с точки?

от Ивайло Михайлов -
In reply to Ивайло Михайлов

Re: Таблица с точки?

от Калина Димитрова -

Аз също имам въпрос. Правих проект, представих го и съответният асистент го оцени, но в моята таблица с точки тези от проекта не фигурират. При всички ли е така, или при мен има някакъв проблем и ако е така, как може да се оправи ?

In reply to Калина Димитрова

Re: Таблица с точки?

от Трифон Трифонов -

Калина, сещаш ли се пред кого от екипа си защитава проекта?

In reply to Трифон Трифонов

Re: Таблица с точки?

от Калина Димитрова -
Асистентът преди малко ми нанесе точките от проекта. В такъв случай освобождавам ли се от писмен изпит?
In reply to Калина Димитрова

Re: Таблица с точки?

от Ивайло Михайлов -

Събираш точките от домашните (1-во и 2-ро), тези от проекта, от контрлното, от семинар, от практикум и от лекции.
Вече дали беше >=150 или >=151 за освобождаване не зная.