Новинарски форум

Нанасяне на оценки

Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 8
Драги колеги,

Моля, приемете искрените ми извинения за забавянето на оценките ви от изпита по СДП. Повечето резултати от изпита на задачи са проверени и нанесени в Moodle, има още някои работи, които ще бъдат проверени в най-скоро време. Тази вечер също ще имате в Moodle резултатите и от тестовете.

Нанасянето на оценките по СДП и СДП-практикум ще се състои утре, събота, 20 февруари от 14:00 в зала 500.

Т. Трифонов


In reply to Трифон Трифонов

Re: Нанасяне на оценки

от Виктория Терзиева -

Това ли ще е единствената дата? Ако не можем утре, възможно ли е през семестъра?

In reply to Трифон Трифонов

Re: Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -

Всички оценки по СДП вече са нанесени в Moodle.

Окончателно скалата се променя по следния начин:

  • 115 т. за освобождаване от изпит на задачи (това беше обявено по-рано) 
  • 150 т. за 5,50

Няма промяна в минимума за минаване на изпит, остава 60 т. за 3,00.

Колегите, които са минали теста, но имат между 15 и 19 т. на задачи ще получат възможност на нанасянето на оценки да направят малка задача, за да минат изпита.

Т. Трифонов

In reply to Трифон Трифонов

Re: Нанасяне на оценки

от Мария Камбурова -

Извинете, днес видях, че ще нанасяте оценки и ще доизпитвате, и е малко късно, за да дойда, а имам 18 точки на задачи и бих искала да се пробвам да взема писмения. Може ли да кажете друга дата за доизпитването?


In reply to Мария Камбурова

Re: Нанасяне на оценки

от Трифон Трифонов -

Здравейте,

За тези от вас, които не са успели да дойдат в събота на нанасянето на оценките, моля да заповядат в четвъртък, 26 февруари, от 13 часа в зала 229.

След тази дата можете да ме намерите всеки в четвъртък в зала 229 в интервалите 14:00-14:15 и 15:00-15:15.

Поздрави,
  Т. Трифонов