Новинарски форум

Упражнения по Компютърни методи в геометрията

Упражнения по Компютърни методи в геометрията

от Калин Николов -
Number of replies: 8

Колеги!

Във връзка с упражненията по Компютърни методи в Геометрията Ви моля за следното. Разгледайте приложената таблица. В зелените правоъгълничета с номера са записани зали, които са свободни в интервали, в които има и свободен асистент. Моля Ви до началото на другата седмица да ми изпратите обратно таблицата, като попълните в нея тези интервали, в които съответните групи имат възможност да провеждаме занятията. Адресът е kalin.georgiev@fmi.uni-sofia.bg. При попълването имайте предвид следният приоритет на дните:

понеделник - много добре, вторник - добре, сряда - може, четвъртък - в краен случай

Много Ви благодаря!

Калин.

In reply to Калин Николов

Таблицата

от Калин Николов -

Здравейте!

В отговор на някои от Вас: по принцип нямам нищо против всеки индивидуално да ми изпраща попълнената таблица, но ще ми е много по-удобно, ако се грпупирате по някакъв начин.

В таблицата Ви моля да попълните всички възможности, а не само тази, която най-много Ви се харесва...

In reply to Калин Николов

Re: Таблицата

от Калин Николов -
И още нещо: моля, пишете във този форум, за да не се налага да поддържам отделна кореспонденция със всеки, а и да могат всички да се информират как протичат преговорите. Благодаря!
In reply to Калин Николов

Re: Таблицата

от Alexandra Kosseva -

Jultite poleta sa sus svobodnoto vreme i na dvete grupi. Vzimaiki pod vnimanie udobnite vi dni se oformiha 2 predlojeniq . Purvoto e vuv vtornik sled uprajneniata po funkcionalno programirane, no togava samo za 1h e svobodna kopiuturna zala. Vtoroto predlojenie e v ponedelnik kato 6te e hubavo da e predi ili sled lekciite, za da niamame dupki. Su6to taka mislq, 4e mojem da popitame prof. Stanilov dali mojem da premestim lekciite ot 8-10h sutrinta. Tova sa variantite ot nas. Blagodarim za vnimanieto!

In reply to Alexandra Kosseva

Re: Таблицата

от Калин Николов -

Благодаря Ви колеги за отзивчивостта и бързите реакции. От тук нататък топката поемаме с Трифон и като се видим с Вас ще вземем окончателното решение.

Поздрави, Калин

In reply to Калин Николов

Re: Упражнения по Компютърни методи в геометрията

от Anton Dimitrov -

Здравейте,

Понеже не ми стана много ясно искам да попитам утре как ще протекат занятията по КМГ. В колко часа какво ще имаме?

Благодаря!

In reply to Anton Dimitrov

Re: Упражнения по Компютърни методи в геометрията

от Калин Николов -
Както през миналата седмица - в 10 лекции, в 14 упражнения
In reply to Калин Николов

Re: Упражнения по Компютърни методи в геометрията

от Трифон Трифонов -
Здравейте,
след като издирихме зали за две групи, остава следната програма по Компютърни Методи в Геометрията:

понеделник

10 - 12 - лекции, стая 209Б
12 - 14 - упражнения, зала 313, Трифон Трифонов
14 - 16 - упражнения, зала 313, Калин Георгиев

За съжаление възможността в сряда отпадна поради липса на свободни зали.

Трифон