Новинарски форум

Освободени от ІІ контролно

Освободени от ІІ контролно

от Трифон Трифонов -
Number of replies: 8
Здравейте,
 
Второто контролно по ФП ще се състои на 15.01. (неделя) в 314 и 320 зала на две групи:
  • нечетни факултетни номера от 8:00
  • четни факултетни номера от 10:00
Всички освободени студенти трябва да са получили на e-mail съобщение за това, че са освободени. Те получават служебно пълен брой точки на ІІ контролно.

Останалите оценки от текущ контрол ще публикуваме утре.

Поздрави,
  Трифон
In reply to Трифон Трифонов

Re: Освободени от ІІ контролно

от Anton Dimitrov -

Привет!

Аз съм от 2ра група. Като вляза в Moodle и за нашата група има оценки само за 1ва група от текущ контрол. Та, интересно ми е хората от нашата група, които се освобождават получават ли e-mail? Освен това за 2ра група в крайна сметка кои контролни се броят и колко е максималният брой точки, които могат да се получат? Питам това понеже на 1ва група сумата май им е различна от нашата. Може ли като цяло малко разяснение по въпроса?

Благодаря Ви предварително!
Антон Димитров

In reply to Трифон Трифонов

Re: Освободени от ІІ контролно

от Kostadinka Toteva -
az sam ot  2 grupa i kak moga da razbera dali sam osvobodena, broi tochki i tn?
In reply to Kostadinka Toteva

Re: Освободени от ІІ контролно

от Anton Dimitrov -

Аз доколкото знам хората от втора група като си влязат в Moodle и виждат, че имат пълен брой точки на 2ро контролно ако са освободени. Ако не виждат значи не са освободени. Обаче все пак си стои въпроса как са ни оценявали нас от 2ра група.

In reply to Трифон Трифонов

2 група, Освободени от ІІ контролно

от Калин Николов -

Поради многобройните въпроси отностно точките и критериите за освобождаване от 2ро контролно за 2ра група публикувам следните материали:

1/osvobodeni.html

Съдържа всички резултати на всички студенти, които са правили поне едно мини-контролно при мен. Формулата за изчисляване на окончателния резултат (текущ*3 + голямо контролно) е съобразена с публикуваните критерии за оценяване по ФП. Студентите в сиво са освободени от 2ро голямо контролно с максимална оценка.

2/tk_fpkn20060113.pdf

Подробни резултати от мини-контролните за всички, които са правили поне едно такова при мен.

Ако имате забележки по съдържанието на таблиците, моля пишете ми лично, за да не препълваме пощите на всички студенти.

На освободените - браво, на останалите - също
браво
+ успех на следващото контролно! В общи линии резултатите на 90% от групата са повече от добри, но за мое най-голямо нещастие не можем да освободим всички.

Поздрави, Калин.
In reply to Трифон Трифонов

Re: Освободени от ІІ контролно

от Anton Dimitrov -

Zdravejte!

Iskam da popitam koga shte sa gotovi rezultatite ot 2to kontrolno?

In reply to Anton Dimitrov

Re: Освободени от ІІ контролно

от Alexandra Kosseva -

Zdraveite,

naqsno sum, 4e pove4eto hora sa zapoznati s polojenieto si: ili ve4e sa osvobodeni ot pismen ili sa ubedeni, 4e to4kite im stigat ili ne stigat za osvobojdenie. Oba4e az po moite to4ki ne moga da precenq. Neznam kakuv e kriteriq.Sigurno ima i drugi hora, makar i malko, kato men. Iskam da popitam koga 6te kajete tezi to4ki na kakva ocenka se ravnqvat. Ve4e ostavat 4 dena do izpita i az neznam dali 6te trqbva da hodq ili ne.

Pozdravi, Alexandra

In reply to Alexandra Kosseva

Текущ контрол при Калин

от Калин Николов -

Здравейте!

Публикувам таблицата с оценките от ТК на всички, които са правили поне едно малко контролно при мен. По въпроса за вида на формулата, който обсъждахме в час, вижте следната фигура:

имг

Това е хистограма на разликите в оценките, сметнати по двете формули. Вижда се, че резултатът е минимален, а за някои - дори отрицателен. Така че предлагам да се задоволим с формулата, публикувана в интернет. Ако все пак настоявате, уговорката си остава - ако от дугата група нямат нищо против, ще смятаме по нашия начин (равни тежести за "малкия" контрол и всяко от контролните).

In reply to Калин Николов

Re: Текущ контрол при Калин

от Тодор Саракчиев -

Zdravei Kaline,

az sam Todor Sarakchiev fn80036, toku 6to vidqh, kakvi sa ocenkite na vtoroto kontrolno, za men pi6e, 4e ne sam prisastval, t.e. nqmam nikakvi to4ki, a faila mi sedi v Moodle prika4en i neproveren...

Molq te, bili proveril kak stoqt ne6tata, pisal sam i meil na Trifon, 4e faila mi ne e proveren, thanks Todor.