Обявления

Анкета за явяване на семестриалното контролно по Дискретни Стр-ри

Анкета за явяване на семестриалното контролно по Дискретни Стр-ри

от Минко Марков -
Number of replies: 4

Уважаеми колеги от КН2,

Искам да знам колцина от вас ще дойдат на семестриалното контролно по ДС.  За целта пуснах анкета в муудъл.  Няма нужда да отговаряте, ако отговорът Ви е НЕ.  Искам просто да преброя тези, които ще се явят.

Срокът на анкетата е 25.11, четвъртък, до края на денонощието.


-- ММ

In reply to Минко Марков

Re: Анкета за явяване на семестриалното контролно по Дискретни Стр-ри

от Минко Марков -
Уважаеми колеги от КН2,

Над 60 студенти са заявили желание да се явят присъствено на семестриалното контролно на 05 декември. При това положение контролното си остава в залите в Химическия факултет, както беше заявено поначало. Зала 325 е прекалено малка.

Ще пиша допълнително за провеждането на контролното: кой в коя зала ще бъде и правилата за провеждането.

Успех.

-- ММ
In reply to Минко Марков

Re: Анкета за явяване на семестриалното контролно по Дискретни Стр-ри

от Благовест Атанасов -
Здравейте! Казвам се Благовест Атанасов, от група 8, и не съм се записал в анкетата, но искам да се явя на семестриалното контролно. Това възможно ли е?
In reply to Благовест Атанасов

Re: Анкета за явяване на семестриалното контролно по Дискретни Стр-ри

от Минко Марков -
О, да, няма проблеми. Анкетата не е за допускане, а за да видя дали може контролното да се направи в по-малка и по-уютна зала (зали 210 и 130 са мърляви и студени през зимата). Е, щом не може, не може, ще се ходи в Химията и това е.

Но все пак бих искал да знам и горе-долу колко ще дойдат, за да не разпечатвам излишни условия.