Новинарски форум

Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Минко Марков -
Number of replies: 9
Здравейте,

Току-що сложих таблица, от която оценките на асистента са видими. Моите оценки на асистента (демек 3та и 4та гр) ги бях публикувал преди доста време. Оценките от Искрен и Зорница получих доста късно и не знам защо реших, че са известни на студентите и не ги публикувах на момента. Съжалявам за което.

Надявам се съвсем скоро да получа списъка с оценките ви по "практиката". Утре (02.07) след 9 сутринта ще нанасям оценки. Ще бъда в кабинет 503. Както казах на няколко студента, оттук нататък субективност при оценяването няма - каквото даде формулата, това е.

Поправителните изпити по ДАА ще бъдат на 10 септември и на 12 септември. На 10.09 ще направя теоретично контролно, аналогично на познатото ви от 03.05. Място: зала А207 във Физическия факултет, час (това не е 100% сигурно): 09:00, времетраене: 3 астрономически чАса. На 12.09 ще има състезание по програмиране като част от поправителния изпит. Миналата седмица писах тук, че състезание през септември няма да има - това се променя, тоест състезание ще има. Мястото на състезанието са познатите ви компютърни зали (записал съм 306, 313, 314, 319, 320, 321), час: 09:00, времетраене: 5 чАса. Този практически изпит ще бъде проведен от доц. Манев.

Може би е излишно да кажа---но за всеки случай казвам---че няма на поправителния изпит няма да се признава оценката от теоретичното контролно през семестъра. За практическия изпит и неговото оценяване не мога да кажа нищо, но за теорията положението е такова.

Поздрави,
ММ
In reply to Минко Марков

Re: Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Мирослав Панков -
А евентуално ще има ли и друга дата за нанасяне. На някои хора, включително и на мен, вероятно няма да им е възможно утре да дойдат за нанасяне?
In reply to Мирослав Панков

Re: Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Минко Марков -
На 07 юли, сряда, със сигурност ще идвам до ФМИ. Някъде по обед. Пишете ми имейли, и аз ще отговоря обратно с точен час, когато знам точно кога ще идвам. Ако не ви е удобно тогава, ще се разберем нещо друго.

--
ММ

ПП След минута ще кача оценките.


ППП Оценките са сложени на сайта. Това са оценките от формулата. Все пак, в няколко случая, в които оценката беше близо до разделителната линия и освен това имах благоприятни впечатления от работата на упражнение, направих изключение и закръглих нагоре, което не е отразено в тази електронна таблица.
In reply to Минко Марков

Re: Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Александър Кръстев -
Защо тези оценки не бяха качени преди да отида да ми пишат 3?Оказа се,че моята оценка от последното състезание е отишла при адаша със същото име и фамилия също така се оказа,че 2 задачи са за 4,а не както беше споменато вчера - 3 .И това променя оценката ми от 3 на 4 по гореспоменатата формула.Аз съм Александър Неделчев Кръстев,акаунт от който съм пускал решения peshomastikata и съм се явил на състезанието-реших първа и втора и tl1 на 5.
Моля да бъде поправено.

In reply to Александър Кръстев

Re: Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Минко Марков -

Защо тези оценки не бяха качени преди да отида да ми пишат 3?

Защото нямаше време. Сутринта ги взех от имейла си и директно ги въведох в таблицата.

И това променя оценката ми от 3 на 4 по гореспоменатата формула.

Ако Орлин (или Мишо) потвърди това, ОК. Търси контакт с тях.

Да поясня отново: практикумът е нещо съвсем отделно от мен. Аз получавам един лист с оценки от тях и ги използвам механично. Обясненията кой колко задачи е решил и от кой акаунт ги е пуснал не са за мен, а за хората, провеждащи практикума.

In reply to Минко Марков

Re: Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Мирослав Панков -
Ако можете направо напишете в колко часа и къде ще бъдете, а ние ако можем ще ви намерим за оценките в сряда... ?
In reply to Минко Марков

Re: Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Димитър Стефанов -
Много хубава таблица, ама май не е пълна... Кога ще разберем (най-после) оценките по ДАА и дали има смисъл всички да се разхождаме утре до ФМИ.

Поздрави Д.С.
In reply to Минко Марков

Re: Пак за оценките - оценка от асистента, внасяне в книжките, поправителни

от Минко Марков -
Здравейте,

Утре (сряда, 07.07) след 12:30 до към 13:30 / 14:00 ще съм в кабинет 503. Ако някой иска да му бъде записана оценка в книжката или има каквито и да е съображения за обсъждане, моля да заповяда.

Поздрави,
ММ