Новинарски форум

Резултати от входния тест

Резултати от входния тест

от Николай Манолов -
Number of replies: 8
Здравейте, колеги!

Готови сме с резултатите. Това е път до документ, в който можете да видите точките си: Резултати.

На страницата "Точки" всеки може да види резултатите. Страницата "Класирани" е списък на студентите, които ще бъдат допуснати до курса.

Заради проблема с липсващите въпроси на някои от тестовете се наложи да усложним схемата на класиране. Взехме първите 60 по "всички точки" и първите 65 (имаше няколко човека с равни точки) по точките от здравите въпроси. Класираните са обединение на двете групи. По-ясен критерии е: класираните имат по 16 точки от "здравите" въпроси или 18 точки от всички.


Имаме три теста, които са без идентификатор на авторите. Ако някой не си намира факултетния номер в слисъците, има желание официално да посещава курса и предполага, че е човекът отбелязан с "???", нека се свърже с нас по и-мейл.

Поздрави,
Николай





In reply to Николай Манолов

Re: Резултати от входния тест

от Желязко Атанасов -
Здравейте,

Другият семестър ще се провежда ли отново този курс? :)

//Offtopic:
Има ли други като мен, които участваха в конкурса на Мтел но не се класираха за този курс? :)
In reply to Николай Манолов

Re: Резултати от входния тест

от Николай Манолов -

Здравейте!

До преди малко имаше проблем с документа - бяха разместени точките на хората. Класираните, на втората страница, бяха вярни. Извинявам се за грешката.

In reply to Николай Манолов

Re: Резултати от входния тест

от Пламен Николов -
Искам да питам, ако сме на ръба(но все пак под чертата), има ли възможност ако някои от класираните решат да се октажат, да се класират следващите... и ако да, до кога може да стане това...
До колкото знам до 15.10.2010 може да се отписват курсове през СУСИ... така че ако може да се знае по-рано ще е супер :)
In reply to Пламен Николов

Re: Резултати от входния тест

от Николай Манолов -
Здравейте!

Сега са класирани повече хора от начално предвидения брой. Прекласирания са невероятни.

Поздрави
In reply to Николай Манолов

Re: Резултати от входния тест

от Иван Севастоянов -
В същата таблица ли са отразени промените?
In reply to Николай Манолов

Re: Резултати от входния тест

от Станислав Атанасов -
Това означава , че ако бях изкарал късмет 1 от 3те от счупените ми въпроса да са на друго място, щях да съм се класирал :). Някак си много странно.
In reply to Станислав Атанасов

Re: Резултати от входния тест

от Димитър Димитров -
Здравейте,

За съжаление, при над 300 записани и над 200 участвали във входния тест, няма как да няма хора, които смятат, че са ощетени.

Всички тестове бяха проверени за един ден - през останалото време екипът обсъждаше как най-коректно да направи класирането.
Тъй като
  • ами няма да правим курс
  • дай ще ги вземем всичките
  • освен да измислим нов тест и да се пробваме пак да ангажираме 200 и нещо човека
бяха отхвърлени, решихме че най-доброто решение е да включим всички хора, които са се класирали в една от двете възможни класации (спрямо всички въпроси и спрямо 26-те неизрязани въпроси).

В крайна сметка повече хора от първоначално обявените ще участват в курса. Независимо дали отсявката се прави след първите 20, 30 или 100, винаги ще има 21, 31 или 101 класиран, ако кандидатите са достатъчно много.

Поздрави,
Митко