Новинарски форум

Краен срок за предаване на проекти

Краен срок за предаване на проекти

by Трифон Трифонов -
Number of replies: 9

Здравейте,

крайният срок за предаването на проектите е 10.02 (петък), една седмица преди изпита, който ще се състои на 17.02 от 10:00 в зала 321.

Проектите си можете да предадете тук. Припомняме ви при проблеми и въпроси да се свържете със своя ментор.

Екипът по "Програмиране за iOS" ви желае успех!

In reply to Трифон Трифонов

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Мартин Пеев -

А домашните проверени ли са ?

In reply to Трифон Трифонов

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Трифон Трифонов -

Здравейте, колеги,

След като получихме много запитвания и молби, решихме да позволим предаденият от вас проект на 10.02 да не е в окончателна версия. Ще допускаме предаване на частично работещи версии на проектите, с възможност да ги довършите в последната седмица и да демонстрирате окончателният им вариант на изпита. Внимание: това облекчение не освобождава от задължението да предадете някакъв вариант на проекта на 10.02. Няма да приемаме проекти, които са представени направо на изпита, без тяхна евентуално незавършена версия да е предадена по-рано.

Екипът по iOS ви желае успешна подготовка!

In reply to Трифон Трифонов

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Владимир Сяров -

Възможно ли е в полу-версията на проекта да не просъства документацията.

In reply to Владимир Сяров

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Трифон Трифонов -

Ами добре е да присъства, за да можепо-добре да се ориентираме в кода.

In reply to Трифон Трифонов

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Владимир Сяров -

За нашета тема (iMoodle) нали можеше малко отстрочка специално за документацията, че ще я почваме утре нея :D

In reply to Владимир Сяров

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Трифон Трифонов -

Да, както писах за iMoodle имаше два дена отсрочка, което значи, че трябва да предадете документацията си днес.

In reply to Трифон Трифонов

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Трифон Трифонов -

Здравейте, колеги,

в случай, че сте се възползвали от възможността да качите предварителна версия на проекта, моля качете окончателната му версия тук, преди да се явите на изпита в петък.

Поздрави,
екипът по iOS

In reply to Трифон Трифонов

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Дамян Станчев -

Здравейте,

Имам следното питане: Възможно ли е да закъснея с 30-45 минути за защитата на проектите (пише, че е в 10:00), тъй като от 09:00 имам изпит по друга избираема дисциплина. Също така искам да напомня, че не съм правил първото контролно (на второто контролно ми казахте, че ще го правя по време на защитата).

Благодаря предварително!

In reply to Дамян Станчев

Re: Краен срок за предаване на проекти

by Желязко Атанасов -

Тъй като колегата спомена за контролните - аз не съм правил нито едно от двете - нито първото, нито второто поради служебни ангажименти. Искам да попитам дали ще трябва да правя някое/и двете контролни на защитата утре?

Благодаря Ви за информацията.