Новинарски форум

Защита на домашни за групи 4 и 5

Защита на домашни за групи 4 и 5

от Калин Николов -
Number of replies: 14

Здравейте, колеги от групи 4 и 5!

Моля предложете кога в следните два интервала да проведем защита на домшаните работи:

Сряда: между 8 и 16 часа

Четвъртък между 11 и 16 часа

Ако не получва никакви предложения, ще бъда в кабинет 536 в Сряда от 9 часа. По-късни дати за защита са възможни, но след 11.02. На незащитилите колеги няма да можем да признаем оценката от домшани работи.

 

Поздрави,

Калин

In reply to Калин Николов

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Мирослав Крамолински -

Като гледам има 2 теми...

Аз гласувам за сряда(предполагам, 30-ти Януари?)

 

Може ли да споредлите малко повече детайли какво представлява тази защита? Всичките домашни ли се гледат?

In reply to Калин Николов

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Калин Николов -

Здравейте,

Изглежда най-удобно ще е да направи защитата в 11 часа в четвъртък. Моля, информирайте ме къде ще ви нанасят оценките, за да дойда.

За незапознатите с процеса: със всеки студент, предал домшано, се провежда едноминутна дискусия с цел доказване на авторството на решенията (или поне тяхното отлично разбиране). Кои задачи се разглеждат се избира на случаен принцип.

Оценката зависи от две неща: броят предадени задачи и резултатът от защитата. Ако защитата е неубедителна, независимо коя задача се разглежда, не се признават никакви задачи. Съответно, ако защитата е успешна, независимо коя задача се разглежда, се признават всички задачи.

Презумпцията е, че студентите съвестно са работили по всички предадени задачи и следователно могат да демонстрират пълно разбиране на решението на всяка от тях. Разбира се, отчита се факторът изминало време от предаването до защитата.

 

Поздрави,

Калин

In reply to Калин Николов

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Павел Пенев -

А за тези от нас, които в четвъртък сутрин може да сме на изпит, важи ли още офертата "По-късни дати за защита са възможни, но след 11.02." ?

И ако не - то тогава кога?

In reply to Калин Николов

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Калин Николов -

Колеги, къде ще ви нанасят оценките утре?!?

In reply to Калин Николов

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Елвис Стоянов -

От 9:30 до неясно кога в 210, Химическия.

In reply to Елвис Стоянов

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Мария Терзиева -

В 325 във ФМИ, не сме в химическия :)

In reply to Мария Терзиева

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Владислав Харалампиев -

Аз също знам, че ще бъде в зала 325 (стига нещо да не се е променило последните дни).

Поздрави,

Влади.

In reply to Владислав Харалампиев

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Елвис Стоянов -

Да, съжалявам за горния пост, грешката е моя. Гледал съм старо разпределение на залите. Във ФМИ-325 е.

In reply to Елвис Стоянов

Re: Защита на домашни за групи 4 и 5

от Мирослав Крамолински -

Та кога ще стане защитата на домашните?