Новинарски форум

тест №2 от миналата година

тест №2 от миналата година

от Владимир Бабев -
Number of replies: 14
тест №2 по ДИС ІІ от учебната 2005/06 година
In reply to Владимир Бабев

Re: тест №2 от миналата година

от Мирослав Калъпов -
А някой може ли да подскаже кога точно се пада втория тест ;)
In reply to Владимир Бабев

Re: тест №2 от миналата година

от Ива Андреева -

Pak pitam~

Samo takuv tip zada4i li 6te ima?

A, i o6te ne6to - kakvo 6te re4e tui K=[0,4]x[0,4] ot vtorite zada4i? Zada6toto za purvi put go sre6tam, ili pone v takuv zapis, i ne znam kakvo da go pravia.

In reply to Ива Андреева

Re: тест №2 от миналата година

от Боян Лазов -
в твоя случай (поне така мисля), значи това е областта, оградена от правите x=0, x=4, y=0, y=4 (т.е. правоъгълника от 0 до 4 по x и по y). Действително е декартово произведение, но в случая не те интересува толкова
In reply to Боян Лазов

Re: тест №2 от миналата година

от Ива Андреева -
Hm... Ami ako e taka, kakto kazva6 posle kakvo? Pravim si 4erej na koordinatata i si izmlisliame dopulnitelno uravnenie, koeto posle da izpolvzvame za lambdata li? I o6te ne6to - purvata [ ] prednadleji na x - koordinati, a vtorota [ ] na y, ili purvite 4isla ot dvete skobi sa x-ove, vtorite y-ci; ili vsiaka skoba predstavliava dvoika koordinati - purvaata dvoika za x, vtorata za y?
In reply to Ива Андреева

Re: тест №2 от миналата година

от Моника Райкова -
и никой не ни каза дали ще има дефиниции или само ще смятаме :)
In reply to Владимир Бабев

Re: тест №2 от миналата година

от Ива Андреева -

BTW Toku 6to mi kazaha 4e centura 6te e blokiran ot Petuk ve4er zaradi pristiganeto na Bush. I gradskia transport ili 6te zaobikalia i niama da putuva po mar6ruta si ili niama da spira na vsi4ki spirki, a taxita i sobstveni koli niama da budat dopuskani ako ne ste ot raiona!

Vuprosut mi - kontrolnoto ostava li v Subota ot 13.00?

In reply to Ива Андреева

Re: тест №2 от миналата година

от Желязко Атанасов -
Остави..с този Буш. Ще минава пред моето общежитие и трябва прозорците и терасата да са затворени, дано не е жега да се издуша. А някъде дали ще има изнесен обходният маршрут на автобусите!? Иначе предполагам че контролното си остава, г-н Делев (нашият асистент) не каза нищо за промяна на датата и/или мястото на събитието :)
In reply to Владимир Бабев

Re: тест №2 от миналата година

от Ива Андреева -

Dali bihte mogli da ka4ite rezultatite ot vtoroto kontrolno na moodle? Za6toto (pone za purvi potok) sledva6tiat ni izpit e 4ak na 23ti (po DIS2) i predpolagam, 4e pove4eto ot kolegite moje da si otidat po rodnite mesta ili prosto da niamat put kum fakulteta.

Blagodaria predvaritelno i  izviniavaite za pritesnenieto.

In reply to Ива Андреева

Re: тест №2 от миналата година

от Владимир Бабев -
Ще ги сложа, когато са готови. Самите резултати имат отншение само към крайната оценка, но не и към явяването ви на 23 юни.